Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 M.r Frakk ***** válasza:
90%

Jobbikosok!


Ti meg ne is próbáljatok meggyõzni egy fideszest, mert õket nem érdekli a józan ész ,nem érdekli õket hogy közmunkásokkal eggyütt az ország 47%-a dolgozik,nem érdekli õket hogy nincsenek gyáraink, õket nem érdekel semmi , ezt a bõ 2000000 embert csak az érdekli hogy õk jól éljenek az hogy mi van az ország közel 60%-ával az le van tojva .......

2014. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

ma 07:24


Ezeket az adatokat ugye a s.eggedből húztad elő? Ha nem adsz linket, hazudsz.

2014. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:

Te hol élsz utolsó?

Ezt én papír nélkül is megmondom neked.

Vagy te valami burokban élsz?

Nem látod mennyire szar a helyzet az országban, és hogy a fideszes hatalom mennyire letisztel mindent és mindenkit ami és aki nem az érdeke?

Szerinted viccből megy el innen annyi ember?

Akkor a vezéred miért számoltatta bele a statisztikájába a külföldön dolgozókat és a közmunkásokat is?


Csak nem trafikod van?:)

2014. ápr. 10. 12:20
 84/85 M.r Frakk ***** válasza:
Értelmesebbet húzok elő a seggemből, mint amilyen értelmeset te valaha is mondani fogsz.......
2014. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim válasza:
83-as. Engem nem kell felvilágosítani,tudom én,hogy mi a helyzet e kicsiny országunkban. Legközelebb talán világosítsd fel azokat,akik most nem arra szavaztak,amire te gondoltál.
2014. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!