Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
16%

"HAJRÁ MAGYARORSZÁG,HAJRÁ MAGYAROK. Csak nem savanyú a szőlő? Éljen Orbán király."


Bizonyára nagyon magas az IQ-d.

2014. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:

Ebben az országban az emberek nagy része nem képes átlátni még a legegyértelműbb dolgokon sem, ezért értünk mi meg a pusztulásra. A könnyedén megfertőzött médiaforrásokból nyert információval hülyére fertőzik embertársaikat.

Amíg nem tanulunk meg egy természetes ember módján gondolkodni addig halálra van ítélve itt minden.

Az oktatásunk a mocskos hulladékkal egyenlő, rendőrségről mi itt már régen nem beszélhetünk és ami a legszomorúbb, hogy szennyezettség kritikus szinten mozog.

2014. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:

Az az egy vigasztal, hogy nyáron végre leléphetsz? Hadd találjam ki, most fogsz érettségizni? És ilyeneket írsz... hmmm a jobbikra szavaztál ugye?


Nem gondolod, hogy elég nagy ellentmondás, hogyha nem a pártocskád nyer (amire esélye sem volt), akkor gyorsan külföldre távozol? Te nagy hazafi! Nem inkább itthon kéne építened a jobbikot, segítened őket, a szegény gödörbe tartó hazádnak nem gondolod, hogy szüksége van rád? Jaaa, hogy te azt leszarod, te csak szájalni szeretsz? Akkor jó utat!

2014. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 M.r Frakk ***** válasza:
Én olyan hihetetlen módon rühellem azokat az embereket akik ok nélkül nãcizzák a jobbikot.... Ezeknek az embereknek szívbõl kívánom hogy tapasztalják meg hogy milyen is az amikor valaki NÁCI....
2014. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim válasza:
75-ös. Annyi az IQ szintem,amennyi elegendő az élethez. El kell fogadni,hogy nyert a Fidesz. Ha nem tetszik el lehet utazni különböző útlevelekkel különböző országokba. Dolgozni kellett volna 4 éven át,de a baloldal csak magukkal voltak elfoglalva. Nem tudtak felmutatni elegendő eredményt még a programjaikat sem hallottuk szinte. Ez van.
2014. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:

"Az az egy vigasztal, hogy nyáron végre

leléphetsz? Hadd találjam ki, most fogsz

érettségizni? És ilyeneket írsz... hmmm a

jobbikra szavaztál ugye?"

Köszönöm,hogy ismertetted az értelmi szintedet.Nem akarlak untatni az életrajzommal,csak a miheztartás végett 27 éves vagyok és állásom is van(nem is olyan rossz)és bizony nem a Jobbikra szavaztam.Mellesleg már fél éve tervezem hogy elmegyek innen,úgy hogy nem tartozom a hirtelen felindulásúak táborához.De te biztos nagyon jól fogsz a Fizess "védelme" alatt élni.Egyelöre szabad emberek vagyunk mindenki szabadon dönthet a jövöjéröl.Ez van.

2014. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim válasza:
Már régen volt,amikor érettségiztem.:) Szóval nem talált.
2014. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim válasza:
De hogyha szabadon lehet azt csinálni,amit akarok,akkor miért zavar téged a véleményem?
2014. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar csak gondoltam felvilágosítalak,mert nagyon messze jártál az igazságtól.
2014. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:

"Az az egy vigasztal, hogy nyáron végre leléphetsz? Hadd találjam ki, most fogsz érettségizni? És ilyeneket írsz... hmmm a jobbikra szavaztál ugye?


Nem gondolod, hogy elég nagy ellentmondás, hogyha nem a pártocskád nyer (amire esélye sem volt), akkor gyorsan külföldre távozol? Te nagy hazafi! Nem inkább itthon kéne építened a jobbikot, segítened őket, a szegény gödörbe tartó hazádnak nem gondolod, hogy szüksége van rád? Jaaa, hogy te azt leszarod, te csak szájalni szeretsz? Akkor jó utat!"


Ne próbálj a logika eszközeivel érvelni egy jobbikossal, teljesen fölösleges..... ők csak az érzelmek nyelvén értenek. Ezért nem fognak soha-soha kormányra kerülni. :)

Mi, az értelmes többség maradjunk csak szelídek, alázatosak, intelligensek, és dolgosak. Ez viszi előre az országot, nem a jobbik.

2014. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!