Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
71%

Csak nyugalom kedves barátom!

A Jobbik semmit sem tehetett volna, több mint 200 bejelentett választási csalás történt az idén. A Jobbik megőrizte tisztaságát és gerincét, ez fontosabb mindennél.

2014. ápr. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
68%

"Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3?? "


Ezt senki nem hitte, csak az idejáró jobbikosok. Mindenki tudta, hogy az mszp-t megelőzni összességében nem fogjátok, max. megszorongatni.

2014. ápr. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
47%
Nem lett 2/3-mad 1 szavazat híján
2014. ápr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
46%
Az még csúfosabb nekik ha ennyi csalással még a 2/3ot sem tudták megcsinálni. Gyönge kis fülkeforradalmárok ezek a fidderek. :)
2014. ápr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
87%
4. Az MVI honlapján az van, hogy 133 mandátum, szóval pont megvan a 2/3.
2014. ápr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
36%
Most igen vagy nem? :((
2014. ápr. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
96%
Semmi nem dőlt el nem baj? Azt se lehet kijelenteni, hogy nincs meg és azt sem, hogy megvan! Van ahol alig néhány szavazat különbség van, van ahol vagy 200 miközben a körzetben még 1500-2000 szavazatot ápr 11.-én fognak megszámlálni, ami még bárkire érkezhetett és fordíthatnak vele. Egy szavazat is dönthet, nem hogy mondjuk 1700!. Bár ezt kár leírni, mert a sok agyatlannak már így nehéz értelmezni a dolgokat ez meg végképp összezavarja majd őket.
2014. ápr. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:

Voltak ezek a nagyon öreg nénik bácsik, mindenki nézte őket hogy jaj de aranyosak, aztán amikor elkezdték mondani hogy ha 120 évig élnek, is csak a fideszre meg az mszp-re szavaznának, hát mit ne mondjak, tudjátok úgy is mire gondoltam akkor, és nem vagyok rá büszke.

Ezért nem haladunk előre, sokkalta több nyugger ment el szavazni mint amennyi fiatal.

Sokkalta több 90+ volt szavazni mint 18 körüli.

2014. ápr. 7. 03:22
 9/85 anonim ***** válasza:
46%

Most kíváncsiságból visszalapoztam a 2009-2010-es kérdésekig és akkor is ezzel volt tele mindent, hogy a rovatban egymást érték a jobbikosok "végre felébredtek az emberek" stb. hozzászólásai, ha valaki megemlítette, hogy többnyire tizenévesekkel van tele az oldal és a rovat is, akik ugye nagyon aktívak, de hiába írnak itt mindent tele azzal, hogy szebb jövőt, meg jobbik, marhára nem reprezentálják az ország véleményét, azt gyorsan lepontozták. És hát a választásokon kiderült, hogy ez az igazság. És most megint. De egyszerűen ennek az oldalnak a törzsközönsége nem képes felfogni, hogy az, hogy ide az összes gimnazista jobbikos beírogat, akik majd legközelebb a következő választáson jelenhetnek meg, az nem azt jelenti, hogy tényleg többségben vannak.


Amúgy 2009-ben is volt olyan, aki fontolgatta, hogy lehet majd jövőre a jobbikra szavaz, de nem biztos, mert az jó, hogy utálják a cigányokat, de kb. ennyi. És most is ez van. Egy rakás embernek csak azért szimpatikus a jobbik, mert jaj de jó, ezek a vagányok utálják a cigányokat és ennyi. Mindegy milyen programot írnak. De ezt egy idő után kinövi az ember és rájön, hogy ez kevés.


A kedvencem még az, hogy a jobbikos válaszadók egyfolytában írogatják, hogy nem is cigány utáló a jobbik meg stb. stb. aztán mikor valaki nem szereti a jobbikot, akkor annyit bírnak neki írni, hogy miért azt akarod, hogy mégjobban elszaporodjanak a cigányok -------> mégis mindössze ennyije van a jobbiknak, a cigány kártya. Aztán mindenki csodálkozik, hogy ez nem elég az érett emberek nagy részének.

2014. ápr. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 Salx Narval ***** válasza:
95%
A Jobbik egyáltalán nem teljesített rosszul, ha Vona nem hitette volna el, hogy megnyerhetik a választást és a realitás talaján marad, nem éreznétek csalódásnak az eredményt, hisz a második legnagyobb párt a Jobbik lett, figyelembe véve, hogy a baloldal nem egyedül indult. Gyerekek, idő és sok-sok munka kell ahhoz, hogy egy párt hitelképes legyen a megmérettetéshez. Magyarul a szamárlétrát nekik is végig kell járni. Türelem, lesz ez jobb is, annak örüljetek ami van, nem olyan rossz eredmény ez csak fiatalok és türelmetlenek vagytok.
2014. ápr. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!