Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy gondoltok Gyurcsány...

Most hogy gondoltok Gyurcsány Ferencre?

Figyelt kérdés
6 éve , 2010-bn természetesen egy lyukas garast nem adtak volna érte és a pártjáért. Eltelt hat év. Gyakorlatilag sokminden tisztázódott, a pereknek , vizsgálatoknak vége, elmúlt az az időszak ahol ha egy légy megdöglik akor is "mer a Gyúcsá...". Van támogatottsága pl. Mintha a Fideszben is kezdenének csalódni az emberek. Ezért kérdezem, most mik a vélemények róla?

2016. aug. 16. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

Ááááááá megjött a 36%-os "hőshazafi" válaszoló, már ugy aggódtam drágaságom...azt hittem nem jössz,valami baj van..

Indoklást megint kihagytad mint mindig..

2016. aug. 16. 19:57
 12/79 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek 36%-al, szerintem is egy idióta. Annyi pozitívumot tudok felhozni maximum hogy ő legalább beismerte hogy kamuzott/kamuzik folyvást.


Kérdező, ha indoklás kell, a válasz relative egyszerű. Fogd a pozitív irányú intézkedéseiket, amikből valamiért én egyet se tudok felsorolni, és tedd a mérleg egyik serpenyőjébe. Aztán fogd a negatív intézkedéseiket (kölcsönfelvételek, Malév tönkrevágása, polgári lakossággal szembeni erőszak stb.) és rakd a mérleg másik serpenyőjébe. A többit odabízom.

Igen, Orbán Vicctornál se tudok semmi pozitívat felsorolni, csak negatívat, de akkor se az a megoldás, hogy az egyik szar helyett válasszunk egy másikat, aztán ugyanúgy 4 évig anyázunk. Akkor minek választani? Nem mindegy, melyik köztörvényes bűnöző zsebét tömöd? A pénzedet ígyis-úgyis elszedik.

2016. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
62%

nem ismerte be, hanem kiderült róla

nagy különbség

2016. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
14%
A Gyurcsány egy szerencsétlen elmebeteg.De inkább Ő,mint az Orbán,aki egy rosszindulatú elmebeteg.
2016. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
27%
Engem mulattat a Feri. Néha komolyan elgondolkozok rajta, hogy ez talán csak megjátssza, amit csinál, mert ilyen idióta nincs, nem lehet. Az tuti, hogy a Fidesznek nem jönne jól, ha visszavonulna a politizálásától.
2016. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
90%
Kéz a kézben Orbánnal csak összehozták az egypárti kétharmadot, ami évekig meg is maradt. Nyilván csak egy összeesküvés-elmélet hívő lehetek, de nekem Gyurcsány inkább tűnik beépített Fidesz ügynöknek a baloldalon, mint ellenzékinek.
2016. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
64%
Undorral, attól függetlenül, ahogy a fidesz sem vált be. :)
2016. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
70%

" Nincs értelme rá szavazni, túl kicsi a támogatottsága."


Nagy szerencsénkre! :D

2016. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
64%
Ott voltam a 2007-es tüntetéseken. Együtt skandáltuk, hogy "Gyurcsány takarodj!" ebből lehet ötletelni, milyen véleményem van róla.
2016. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsótány és bandája a felelős a vörös iszap katasztrófáért, melyben emberek haltak meg, illetve váltak főldönfutókká. Az egész brigádot felmentette a bíróság. Ezek után ilyen "emberek" vezessék az országot?
2016. aug. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!