Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy gondoltok Gyurcsány...

Most hogy gondoltok Gyurcsány Ferencre?

Figyelt kérdés
6 éve , 2010-bn természetesen egy lyukas garast nem adtak volna érte és a pártjáért. Eltelt hat év. Gyakorlatilag sokminden tisztázódott, a pereknek , vizsgálatoknak vége, elmúlt az az időszak ahol ha egy légy megdöglik akor is "mer a Gyúcsá...". Van támogatottsága pl. Mintha a Fideszben is kezdenének csalódni az emberek. Ezért kérdezem, most mik a vélemények róla?

2016. aug. 16. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
82%

Előző vagyok


Mindez nem jelenti azt, hogy fidesz párti vagyok. Orbi sem megfelelő az ország vezetésére. Rablóbanda a fidesz.

2016. aug. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:

Nem akartam beleszólni csak figyelni, de valami megütötte a szemem.

Hogy érted hogy ő a felelős a vörösiszap katasztrófáért..?

2016. aug. 19. 11:52
 23/79 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsánynak már vissza kéne vonulnia, nem hiteles. Igaz, hogy a 2006-os tv vitában Orbánt a földbe döngölte, de ez azért volt, mert a média nem volt Fidesz fölényben. Az ösződi beszédet ugyan elismerte, de nem önszántából, hanem mert kiszivárgott. Ma már a tv vitás fölénye nem lenne meg ,mert a Fidesz hatalmán túl a DK hiteltelen. Felaprózódott a baloldal amelynek tagjai ki nem állhatják egymást, tele van politikusi szempontból kontraszelektált, jellegtelen személyekkel, akik képtelen megszólítani a tömeget. A Fidesz ezzel szemben tele van karrierista politikussal, akikről simán kinézném, hogy 20 év múlva mondjuk egy liberális párt színei közt vannak.
2016. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező! Nagyon egyszerű.


A kolontári tározó a MAL Zrt. tulajdona volt. A MAL Zrt. egy gyurcsótányhoz köthető cég. A szakértői vélemény -mely szerint a tározó jó állapotban van- meg lett hamisítva. De közben tájékoztatták az illetékeseket, hogy rossz állapotú a tározó. Nem a javítás és a felújítás volt számukra a fontos, hanem, hogy a vörös iszapot levették a veszélyes anyagok listájáról. A gát átszakadt és a következmények ismertek. A bíróság felmentette a felelősöket.

2016. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:
58%-os ez kicsit összeesküvés elméletnek tűnik. Kimondtad: hozzá köthető cég. Nem kifejezetten 100%-ban ő a mozgatórugója. De az hogy felmentették az is egy jel, pont vele, nem haverságból szoktak ilyet.. . Ezért szoktam is kérdezni hogy a zivataros vasárnapért nem ő a felelős?
2016. aug. 19. 13:20
 26/79 anonim ***** válasza:
38%
Halistennek akarhany ev is telik el, a budos eletben nem fogjak ujravalasztani.
2016. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!


A "hozzá köthető "ezen a szinten annyit tesz, hogy nyakig benne van. Politikailag nem megnevezhető a részvétele.

2016. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:

Tehát ezt azért kérdeztem , mert miután évekig gyülölte mindenki és a legutolsó szörnyetegre. Nyilvánvaló, mrt csak azokkal a tényezőkkel foglalkoztunk amik igencsak nem mondhatók pozitívumnak. Nem kell ragozni, mind tudjuk mikről van szó. De pozitívumok is léteznek és azokkal mondjhatjuk hogy jórészt az égadtaegy világon senki nem nézett szembe. Tehát a düh vezérelt beszédeit nagyon tujda látni mindenki, meg azoknak stílusát. De nem ennyi maga Gyurcsány Ferenc. Az értelmes, normális , teljesen vállalható, és kolegális Gyurcsány Ferencet ritkán látja meg mindenki. És ez nekem nagyon ellenszenves igy. Mindig az van hogy (most ez nem szurkálódás, csak példa, nem beszólás) de Gyurcsányban a szálkát is észrevesszük és héthatárra szóló háborút csinálunk belőle, egy Novákban , a gerendát is ki tudjuk magyarázni. Félreértés ne essék ,mindkettőben van gerenda is meg szálka is. De Nováknak pl a pozitív része nagy hangsúlyt kap , Gyurcsányé meg semekkorát. Nem tudom ilyeneket mikor látnak tőle pl?

https://www.youtube.com/watch?v=CkhZ3cs06XA

Azért nem mindenhol amegetestesült sátánként megjelenve kell látni.

2016. aug. 19. 23:51
 29/79 A kérdező kommentje:
2016. aug. 20. 01:19
 30/79 anonim ***** válasza:
17%
Miért van olyan érzésem, hogy gyurcsányista vagy Kérdező? Gyurcsányékat, meg orbánékat is bíróság elé kellene állítani. Bőven lenne miért felelniük. A műanyag lakat rájuk rozsdásodna.
2016. aug. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!