Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy gondoltok Gyurcsány...

Most hogy gondoltok Gyurcsány Ferencre?

Figyelt kérdés
6 éve , 2010-bn természetesen egy lyukas garast nem adtak volna érte és a pártjáért. Eltelt hat év. Gyakorlatilag sokminden tisztázódott, a pereknek , vizsgálatoknak vége, elmúlt az az időszak ahol ha egy légy megdöglik akor is "mer a Gyúcsá...". Van támogatottsága pl. Mintha a Fideszben is kezdenének csalódni az emberek. Ezért kérdezem, most mik a vélemények róla?

2016. aug. 16. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
62%
Dolgoztam egy kormányhivatalban, ahol sokkal korábban, részletesebben és pontosabban tudtuk a napi politikai aktualitásokat, mint amiket a média leközölt. Egyik politikus sem jófej.
2016. aug. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
38%

" Miért van olyan érzésem, hogy gyurcsányista vagy Kérdező?"


Mert az is, de mivel nagyon kevesen vannak azért vergõdik ennyire a vezére mosdatásával már a sokadik hasonló kérdésével! :)

2016. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem esni kint süket az ólajtónak, nem mosdatom, egyszerű szempont, nem kell le gyurcsányistázni. LMP-s vagyok egyéiránt. Csak azért kérdeztem ezt, mert nekem kifejezetten unalmasak a bűnbak képző pártok. A Jobbiktól a fideszesekig. Pl ez hogy bíróság elé vele kifejezetten ilyen. Nem tudom mi abban a furcsa hogy hát évig azt hallgattam hogy ha bármi probléma volt hogy "Hááá' me' a gyúcsá' ". Semmi jobbat nem mondtak semmire. A társadalom nagy része pedig ezt olyan jól megtanulta hogy nagyon.

Szóval nem kell nekem esni , a kérdésért. Valami értelmes válaszra számítok.

2016. aug. 20. 11:27
 34/79 anonim ***** válasza:
77%

akkor ne hirdesd fennhangon, hogy "de igenis a feri a világ legjobb embere, az emberiségvédőbástyája, megölöm aki szidni mer!!!!!"


egyébként nem az 51%és vérkomcsi vagy, aki teleszemetel minden egyes témát az "igen-igen" kampányával ? :D

2016. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Mondtam olyat amit hagngoztatsz? Nem, hát akkor? Egyébként vérkomcsi se meg 51%-os se vagyok. LMP, Lehet Más a Politika, Szél Bernadett, mit nem értesz rajta?
2016. aug. 20. 13:47
 36/79 anonim ***** válasza:
74%

Gyurcsány lehetett volna egy jó politikus, de elbaltázta egy olyan "aprósággal", aminek akkor nem mérte fel a súlyát, és túl későn mondott le.


Amikor lemondott, akkor már az is jobb lett volna, ha nem mond le (akkor úgy tűnt volna utólag, hogy annyira tökös, hogy még az elsöprő népakarattal szemben is kiáll), így esetleg utólag, hat év elteltével valami pozitív színezetett kapott volna a vakmerősége.

De a legjobb persze az lett volna, ha azonnal lemond, amint a botrány kirobban.


Bármeyik esetben visszatérhetett volna hosszú távon: egy jól kommunikált lemondással vagy egy jól kommunikált makacssággal a végsőkig.


De ő a langyos középutat választotta: túl sokáig kapaszkodott a székébe ahhoz, hogy utólag áldozatként lehessen rá tekinteni (aki egy apró ballépésébe bukott bele, de legalább lemondott tisztességgel), de ahhoz meg túl kevés ideig, hogy egy mindenre elszánt tökös legény, széllel szembe is pisilő Superman imidzsét lehetett volna rásütni (végül csak megfutamodott és átadta Bajnainak a stafétát).


A langyosakat meg, ahogy mondani szokás, az Úristen is kiköpi. Ő meg langyos volt: amikor még le lehetett volna mondani méltósággal, bocsánatot kérve a néptől a hibáért, nem tette, amikor meg már jobb lett volna nem lemondania, feladta az utolsó száz méteren.


Elbaltázta, elbukott. A baj az, hogy ő ezt nem akarja felfogni, nem látja be, hogy neki már nincs helye a magyar politikában, és a személye napról napra ÁRT a baloldalnak. Amíg ő ott lebzsel a baloldalon, addig az emberek zöme nem fog újra bizalmat szavazni nekik. Ez van. Nem mondom, hogy ez így igazságos, de c'est la vie, ilyen a politika: ahogy mondani szokás, nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell LÁTSZANI, és ez ugyanígy igaz a hitelességre is. Tök mindegy, hogy Gyurcsány (önmaga és a szűk bázisa szerint) hiteles vagy nem, a nép szemében eljátszotta a hitelét, NEM LÁTSZIK HITELESNEK.


Ilyenkor szépen hátra kellene lépni, és visszamenni az üzleti életbe (amiben nagyon sikeres volt, állítólag). Hagyni a politikát másokra, akik még nem járatódtak le. Mellesleg ezzel Orbánnak is többet ártana, mert előbb-utóbb elfelejtődne a Fidesz-oldalon a nagy közös ellenségkép, nem lehetne már hitelesen mindent Gyurcsányr fogni, minden korrupciós ügyben, botrányban amögé bújni, hogy de bezzeg a Gyurcsány még rosszabb.


De neeeem, ő nem lép hátra. Marad, és adja a muníciót Orbánnak, Orbán meg neki (ami elég is egy törpepárt fenntartásához). Ez a két ember EGYMÁST TARTJA ÉLETBEN. Lassan tíz éve arról szól a politika, hogy Orbán vagy Gyurcsány, Gyurcsány vagy Orbán (mintha csak ez a két élőlény létezne alternatívaként), egymásra mutogatnak, egymással riogatnak, és így egymást tartják életben politikailag. Röhej!


Amúgy meg nem gondolom én olyan megtestesült Sátánnak Gyurcsányt (Orbánt se) mint sokan. Dörzsölt, minden hájjal megkent politikusok, csak az egyiknek szerencséje volt, a másiknak meg pechhe (telibekapta egy válság), és ráadásul el is bízta magát, mire a saját emberei elárulták.


Az Őszödi beszéd meg nem akkora cucc. Aki volt már politikusok körében, nem nyilvános beszélgetésen, tudja, hogy ezt a hangnemet simán megengedik maguknak egymás közt, k.vaországostul, mindenestül. Csak egyes csapatok összetartanak, nem veszik fel és nem szivárogtatják ki, Gyurcsi meg elbatta a direkciót, és a saját emberei dobták fel a közvélemény előtt.


Az Őszödi beszéd egy felfújt pártlelkesítő duma volt, sok indulattal. Igazságbeszéd sem volt (mert akkor a választások ELŐTT kellett volna elmondani), meg hazugságbeszéd sem (végülis a hazugsággal akart szakítani - épp ezért árulták el a sajátjai, akik szívesebben hazudtak volna inkább szép csenben tovább).


Mindegy, így járt. De mostmár le kellene fáradni a pályáról, mert nemhogy a sárga, de a piroslap is megvolt már a választók részéről. Orbánt is sokkal inkább megingatná, ha eltűnne végre, mint így, hogy egyfolytában lobogtatja magát, és van kire mutogatva eltussolni minden fideszes böszmeséget, mert bezzeg a Gyurcsány... A puszta jelenlétével árt a baloldalnak és az országnak is.


Orbántól meg lehet tanulni politikai profizmust: ő már hatszor rávert aljasságban, korrupcióban, lopásban, diktatúrában Gyurcsányra, de el tudja adni magát. Nem hiteles, de HITELESNEK LÁTSZIK sokak előtt. Ez van.

2016. aug. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező!


Elsiklottál afelett, amiket leírtam. Még le is lettem pontozva. Nem írtam hazugságokat, csak sokan nem tudják lenyelni a dolgokat. Lehet, hogy LMP-s vagy, de ez már Gyurcsány mosdatásához kezd hasonlítani.

2016. aug. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
73%
Ha a birka nép felfogja az öszödi beszéd értelmét akkor és hagyja Gyurcsánynak végig vinni a reformokat akkor ma Szlovákia nem lenne fejlettebb ország mint Magyarország !
2016. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 dickharta ***** válasza:
21%

wc re ülés előtt szoktam gondolni rá,hogy alattam van kitátott szájjal!

meg olyankor,amikor eszembe jut,hogy hogy agitált az erdélyi magyarok ellen 2004 ben,meg milyen nyugalommal lövetett a tömegbe 2006 ban, meg tárt karokkal várta az imf et,hogy végre eladósíthassa nekik magyarországot!

2016. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
10%

"Ha a birka nép felfogja az öszödi beszéd értelmét akkor és hagyja Gyurcsánynak végig vinni a reformokat akkor ma Szlovákia nem lenne fejlettebb ország mint Magyarország !"


Hahahaha! Persze, inkább a görögök, bolgárok szintjén lennénk.

Ennyit a ferkó deformjairól.....

2016. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!