Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántam, hogy a Fideszre...

Megbántam, hogy a Fideszre szavaztam! Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Az àprilisi vàlasztàsok előtt szinte az utolsó pillanatig nem tudtam, hogy kire szavazzak. Pontosabban azt tudtam, hogy már évek óta a Fidesz politikàjàval szimpatizàlok, 2014-ben is rájuk szavaztam és korábban is rájuk szavaztam volna, de lakhely vàltoztatàs miatt, máskor pedig a fiatal korom miatt nem tudtam leadni a voksom. Tetszett a politikàjuk, mert épült az ország és a mai napig épül és nagyon büszke voltam rájuk, hogy megvédik az országot a migràciótól. Szerintem ez utóbbiért is szavaztam meg nekik az újabb bizalmat. Amiért nem volt még a választások előtti éjszakáig sem teljesen egyértelmű a döntésem, az az utóbbi években tapasztalható korrupciós botrányok, mivel a csapból is ez folyt és gondoltam, hogy csak van valamilyen valósàg alapja. A vàlasztàsomban az is döntött, hogy ismerős is és családtag is azt mondta, hogy rájuk kell szavazni és hagytam magam befolyásolni. Az LMP-n és a Jobbikon gondolkodtam még, de a belharcok miatt úgy döntöttem, hogy talán majd ha összeszedik magukat akkor valamikor a jövőben. Most viszont úgy érzem, hogy csalódott vagyok, mert a mostani megszorítások, tervezetek és intézkedések nem igazán tetszenek. A kérdésem bevallom kicsit figyelemfelhívó, mivel meg is bántam és nem is, most sem tudom igazàból, hogy mit érzek. Inkább az lenne a kérdésem, hogy legközelebb mire figyeljek, hogy ne érjen csalódás vagy ha újra ez lesz, jobb ha akár el sem megyek szavazni? 34/F

2018. dec. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
61%

Emelkednek a bérek (párhuzamosan nő az infláció mértéke)

Hozzámvágják a tíz milliót (ha szülök HÁROM gyereket, nem kettőt), ami amúgy nem elég, mivel elszabadultak az ingatlanárak, és mindent áron felül adnak el.

Nem tudom hol értesülsz, de a kórházak igencsak el vannak adósodva, még a honvéd is, ami jó minőségű, és nem igazán foglalkoznak velük. Nincsenek szakemberek, mert elszipolyozzák a környező országok, vagy mindegyik magánpraxisba vonul.

túl gyorsan nő a gdp ???????????????????????????????

Remélem a szalagsorról ugatsz.

2018. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
19%
kettő gyerekre is kiterjesztették már a csok-ot. de ne zavarjon. a kórházfelújítások se zavarjanak. az se hogy nő a gdp. az se zavarjon hogy a szocik idejében 7%-os volt az infláció, most 2012 és 2016 között meg 1%, egyedül most kezdett el emelkedni, már verdesi a 2%-ot. tudatlan vagy nagyon picinyem.
2018. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Igen Pesti vagyok, de nem tősgyökeres. Puzsér is szimpatikus és Tarlós szókimondó stílusát is szeretem. Még nem döntöttem el ezt sem.
2018. dec. 7. 11:09
 14/62 anonim ***** válasza:
83%
10-es, ha nincsenek uniós támogatások a GDP a béka segge alatt lenne:D nem sok eszed van az tuti
2018. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
93%

Azért tartunk itt, mert állandóan a szoci korszak a viszonyítási alap...

Talán a jelenkorhoz kéne viszonyítani, nem pedig a kőkorszakhoz.

2018. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy te milyen országépítést láttál az utóbbi években, szóval szerintem mi nem egy országban éltünk.

Amúgy a másik, amit nem értek, hogy ha te az utóbbi 8 évben folyamatosan láttad, hogy épül-szépül minden, akkor most mi a bajod? Hát nem épült és szépült folyamatosan minden?

2018. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
27%
16 - és akkor mi van? ez minden eu országra egyaránt igaz te szerencsétlen
2018. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
43%
Leülsz a Fidesz székház elé, felgyújtod magad, égőáldozattal kérsz bocsánatot az istenektől a tévedésedért.
2018. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
74%
#10: Az megvan, hogy a CSOK lényege pont az, hogy felfújja az ingatlanárakat, és így mesterségesen növelje a GDP-t, hogy a hozzád hasonlóak elájuljanak a gyönyörtől hogy mekkora királyok vagyunk?
2018. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
91%

#2: "ők képesek voltak teljes autópályákat építeni totál haszontalanul, a rengeteg értelmetlen beruházásról már nem is beszélve"

Az autópályák haszontalanok, de a stadionok, meg a kisvárdai lówellness nem haszontalan? Mesélj még.

2018. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!