Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántam, hogy a Fideszre...

Megbántam, hogy a Fideszre szavaztam! Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Az àprilisi vàlasztàsok előtt szinte az utolsó pillanatig nem tudtam, hogy kire szavazzak. Pontosabban azt tudtam, hogy már évek óta a Fidesz politikàjàval szimpatizàlok, 2014-ben is rájuk szavaztam és korábban is rájuk szavaztam volna, de lakhely vàltoztatàs miatt, máskor pedig a fiatal korom miatt nem tudtam leadni a voksom. Tetszett a politikàjuk, mert épült az ország és a mai napig épül és nagyon büszke voltam rájuk, hogy megvédik az országot a migràciótól. Szerintem ez utóbbiért is szavaztam meg nekik az újabb bizalmat. Amiért nem volt még a választások előtti éjszakáig sem teljesen egyértelmű a döntésem, az az utóbbi években tapasztalható korrupciós botrányok, mivel a csapból is ez folyt és gondoltam, hogy csak van valamilyen valósàg alapja. A vàlasztàsomban az is döntött, hogy ismerős is és családtag is azt mondta, hogy rájuk kell szavazni és hagytam magam befolyásolni. Az LMP-n és a Jobbikon gondolkodtam még, de a belharcok miatt úgy döntöttem, hogy talán majd ha összeszedik magukat akkor valamikor a jövőben. Most viszont úgy érzem, hogy csalódott vagyok, mert a mostani megszorítások, tervezetek és intézkedések nem igazán tetszenek. A kérdésem bevallom kicsit figyelemfelhívó, mivel meg is bántam és nem is, most sem tudom igazàból, hogy mit érzek. Inkább az lenne a kérdésem, hogy legközelebb mire figyeljek, hogy ne érjen csalódás vagy ha újra ez lesz, jobb ha akár el sem megyek szavazni? 34/F

2018. dec. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
27%
én nem látok különösebben nagy korrupciót. szocik alatt ezerszer nagyobb volt. ők képesek voltak teljes autópályákat építeni totál haszontalanul, a rengeteg értelmetlen beruházásról már nem is beszélve. attól hogy nyomatja minden ellenzéki média hogy mekkora a korrupció, valójában nem különösebben nagy. a gazdasági mutatók jók, az ország fejlődik. én nem bánnám a helyedben hogy a fideszre szavaztam. jobbik teljesen hiteltelen, ha kormányra kerülnének csak a lopáson járna az eszük szerintem, az lmp képtelen lenne egy kormányt irányítani, a szocik meg tudjuk már milyenek. a kisebb pártoknak esélyük nincs szerencsére kormányra kerülni, de ilyenek hogy momentum, együtt, pm, jobb is ha a közelébe se kerülnek a kormányzásnak.
2018. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
57%

mekkora egy h.lye vagy te:DDDD


jól beszívtad a migránsos mesét

épül az ország? mmint mik a stadionok? miközben folyamatosan zárnak be a kórházi osztályok pénzhiány miatt? az ilyen szerencsétlen buta emberek miatt tart ott ez az ország ahol


a sok öreg meg kap 10 kiló krumplit, egy bözsi szelvényt és egyből a fityesz mert azta, 2 filléres dolgokkal kiszúrták a szemüket, de ők azért elvakultan rájuk szavaznak


csak gratulálni tudok észlény

2018. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

#1 köszi, kihagynàm


#2 köszönöm az értelmes választ


#3 én őszintén és normális hangnemben leírtam a dolgokat. Tisztelj meg annyival, hogy Te is hasonlóképpen teszel. Köszönöm!

2018. dec. 7. 10:40
 4/62 anonim ***** válasza:
32%
3 - stadionokra költött pénz elenyésző. rengeteg kórházat újítanak fel folyamatosan. de semmi baj.
2018. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
35%
3 - amúgy még elmondanám, mert gondolom tudatlan vagy, hogy stadionokra kb 350 milliárdot költött a kormány az utóbbi 8 évben, míg pl. családtámogatásra évente költ 400 milliárdot.
2018. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
89%
Nincs mit és nincs hogyan jóvátenni. Minél jobban beleássa az ember magát a dolgokba, minél többet tapasztal, annál pontosabban látja, hogy a dolgok folyamatosan és kiszámíthatatlanul változnak. Ami egyik nap még haladónak tűnt, arról másnap már kiderülhet, hogy ósdi. Foglalkozz többet filozófiával és az emberi természet megismerésével.
2018. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
74%

Legközelebb ne rájuk szavazz.

ÉS főpolgármesternek se tarlóst szavazd meg, hanem valaki mást. Már ha pesti vagy.

18 évesen én is elkövettem azt a hibát, hogy a fideszre szavaztam. A következő másra ment.

A migráció még mindig létező probléma, de nem megfélemlítéspolitikával kellett volna ezt a választást megnyerni, hanem egy normális következetes programmal, amit BE IS TARTANAK. De nem ezt tették, inkább rombolják az országot.

2018. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
22%
9 - mivel rombolják az országot? pl azzal hogy hozzádvágnak 10millió forintot ingyen + adnak 10millió állami hitelt ha bevállalsz két gyereket? vagy azzal hogy túl gyorsan nő a gdp-nk? :D vagy azzal hogy emelkednek a bérek?
2018. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
38%

"ÉS főpolgármesternek se tarlóst szavazd meg, hanem valaki mást. Már ha pesti vagy."

Ha főpolgármester választáson Tarlóson kívül csak a celeb Puzsérra lehet szavazni, akkor inkább érvénytelen szavazatot adok le és ezt javaslom a kérdezőnek is.

2018. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj ma magyarországon hogy a fidesz összelopja csalja hazudja magának a kétharmadot.
2018. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!