Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántam, hogy a Fideszre...

Megbántam, hogy a Fideszre szavaztam! Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Az àprilisi vàlasztàsok előtt szinte az utolsó pillanatig nem tudtam, hogy kire szavazzak. Pontosabban azt tudtam, hogy már évek óta a Fidesz politikàjàval szimpatizàlok, 2014-ben is rájuk szavaztam és korábban is rájuk szavaztam volna, de lakhely vàltoztatàs miatt, máskor pedig a fiatal korom miatt nem tudtam leadni a voksom. Tetszett a politikàjuk, mert épült az ország és a mai napig épül és nagyon büszke voltam rájuk, hogy megvédik az országot a migràciótól. Szerintem ez utóbbiért is szavaztam meg nekik az újabb bizalmat. Amiért nem volt még a választások előtti éjszakáig sem teljesen egyértelmű a döntésem, az az utóbbi években tapasztalható korrupciós botrányok, mivel a csapból is ez folyt és gondoltam, hogy csak van valamilyen valósàg alapja. A vàlasztàsomban az is döntött, hogy ismerős is és családtag is azt mondta, hogy rájuk kell szavazni és hagytam magam befolyásolni. Az LMP-n és a Jobbikon gondolkodtam még, de a belharcok miatt úgy döntöttem, hogy talán majd ha összeszedik magukat akkor valamikor a jövőben. Most viszont úgy érzem, hogy csalódott vagyok, mert a mostani megszorítások, tervezetek és intézkedések nem igazán tetszenek. A kérdésem bevallom kicsit figyelemfelhívó, mivel meg is bántam és nem is, most sem tudom igazàból, hogy mit érzek. Inkább az lenne a kérdésem, hogy legközelebb mire figyeljek, hogy ne érjen csalódás vagy ha újra ez lesz, jobb ha akár el sem megyek szavazni? 34/F

2018. dec. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
0%

Előző:

"Ugye azt senki nem állítja, hogy az ellenzék nem tudna olyan szintű és tehetségű embereket kiállítani, mint:


Hoffmann Rózsa, Hende Csaba, Czunyiné, Kásler Miklós, Nagy István (tudja valaki, ki az a Nagy István????), Szijjártó Péter?"


De, a józan paraszti ész azt diktálja, ki kéne tudjon ilyeneket állítani, mert a fenti felhozatalt sem nevezném nagyágyúknak (és most nagyon finoman fogalmaztam). A furcsa csak az, hogy a valóságban nem állít ki. Mert akiket kitesznek, azok csak lejáratni tudják magukat, lásd Vona, Fekete-Győr, Karácsony, stb.

2018. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
78%

Még egy dolog eszembe jutott az előzőbe kicsit jobban belegondolva:

Mind az ellenzéknek, mind a kormánynak nehéz épeszű embereket felmutatnia. Erre az egyszerű ok, hogy Magyarországon olyan trágya a politika, hogy ha laikusként csatlakozol, akkor valszeg felhasználnak pár évig, aztán kidobnak, és utána sehol nem kapsz munkát.

Az átlagember pedig ezt átlátja, és ezért nem megy politizálni. Az megy politizálni, aki haver, vagy sík hülye, ez pedig megmagyarázza a politikusok alacsony színvonalát.

2018. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!