Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 20. 09:52
 2/92 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semmi vonzó nincs egy iránbarát pártban, ami ki akarja léptetni az országot az EU-ból (most ne menjünk bele a finomított retorikákba, tudom, hogy mindig mást mondanak), és állandóan csak a cigány/zsidótémán lovagolnak. Ezrópához szeretnék tartozni Magyarországon keresztül és úgy érzem a Jobbik ebben nem partner. A számonkérés, és a rend ugyanúgy az LMP programjában is benne volt, rájuk szavaztam.
2014. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
29%
Nem a kérdéshez kapcsolódik, de hozzátenném, hogy a Jobbik nagyon örülhet az LMP-nek a parlamentben. Kevesebb támogatottsága ellenére kreatívabb ellenzék, a Jobbikosok sokat meríthetnek majd a hozzáértésükből.
2014. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem szavazunk a jobbikra, mert suttyó szélső jobbos öltönybe öltöztetett scinhead-ek-re nem szokás szavazni. Az nem politika, hogy utáljuk a cigányokat, és majd mi kirekesztjük a külföldieket a magyar piacról.
2014. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
55%

Én is ezt kérdezem, amit a kérdező, én is a Jobbikra szavaztam, mert a többi párt nem győzött meg, sőt ha utánanézünk a többi párt politikusainak, egy csomó mocskos dologra fény derül, ezzel szemben a Jobbikban tisztességes, honvédő politikusok ülnek...

Az LMP liberális, pénzsóvár volt SZDSZ-es politikusok által létrehozott tákolmány, viszont az a szimpatikus bennük, hogy konstruktív ellenzék, mint a Jobbik, nem pedig olyanok, mint a többi baloldali párt. De Schiffer multkori szabadkőműves elszólása után biztosan nem szavazok rájuk...

A FIDESZ meg az MSZP képviselőknél meg nem ártana betiltani a részegeskedést a parlamentbe (pl. Pálffy István, Szanyi Tibor, ...)

2014. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:

Népszavazást írnának ki az EU-s tagságunkkal kapcsolatban.

"Népszavazást fogunk tartani az uniós tagságunkról és az unióhoz fűződő viszonyunkról, utóbbiban a Nemzetek Európája koncepcióját képviseljük az Európai Egyesült Államok koncepcióval szemben." jobbik program


Okés, hogy kapunk pénz az EU-tól, de mi ugye eltöröltük a VÁM-ot, elfoglalták a piacot. Csak nézzük meg mennyivel kevesebb gyárunk lett, mint pl. 2004 előtt. (cukorgyárak, hogy egyet említsek)

Ők mondják meg mire költhetjük a pénzt, értelmi befektetés nem történik, munkahelyet nem csinálnak belőle! Ezek a pénzek is a korrupció melegágya!


Azt is vegyük figyelembe, hogy tízszer annyiba került az EU nekünk, mint amennyit az EU adott.


A jobbik nem azt mondja, hogy Nyugattal rosszban kell lenni, de a Keleti országokkal rendezni kell a kapcsolatot.

A cigókérdéssel kapcsolatban: kapott már elég esélyt a cigányság, több száz mrd ment felzárkóztatásokra, értelmetlenül. A börtönben a rabok többsége is cigó, ennek a népcsoportnak a többsége tisztességtelen!

Akinek nem ez a véleménye, az költözzön össze velük! (Miskolc, Tuzsér stb.)

2014. ápr. 20. 10:05
 7/92 A kérdező kommentje:

De érveket kérnék, ne annyit, hogy "iránbarát" meg "cigóellenes".

RTL Klubon és ATV-n kívül nem ártatlan pl. parlamenti közvetítést nézni.

2014. ápr. 20. 10:07
 8/92 anonim ***** válasza:
73%

"Az LMP liberális, pénzsóvár volt SZDSZ-es politikusok által létrehozott tákolmány"


Na az ilyesmikről beszélek amikor az érzelmek által vezetett politizálókról írok.

2014. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
58%

"Azért nem szavazunk a jobbikra, mert suttyó szélső jobbos öltönybe öltöztetett scinhead-ek-re nem szokás szavazni. "


Valahogy így gondolom én is. Habár a programjukkal részben egyetértek és szívesen szavaztam volna rájuk, de mégsem tettem. A szavazóik miatt. Nézd meg főként kik képviselik őket, és már akkor azért sem szavaztam rájuk. Amíg a párt nem tudja magától elszakítani ezeket a gyűlöletkeltő embereket, addig mindenki ezzel fogja azonosítani a pártot és csak ilyen kevés szavazatra számíthat.

2014. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem szavaztam rájuk ,mert átlátok a demagóg populizmusukon,ügyesen játszanak a szavakkal és ezzel sok csalódott embert megtévesztenek,de egyébként egy nagy nullák.

Elítélem az unió ellenességüket.A markunkat bezzeg nyújtjuk a támogatásokért,az EU nélkül semmi nem épülne ebben az országban.

2014. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!