Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
 41/92 A kérdező kommentje:

" 32-es vagyok, kérdező, elolvastam a programjukat. Nagyon szép ígéretek vannak benne, de a megvalósításhoz honnan lesz pénz? Mert én is tudom mondani, hogy "több kórházat!". Tudod le kell írni, hogy miből, kitől, honnan, mikor lesz pénz, pontos terv kell...


Te mindenkit kinyírnál aki nem az imádott Jobbikodra szavazott?!"


Ott a hét vezért terv. Szerintem nekik is jár egy esély nem gondolod?

"Te mindenkit kinyírnál aki nem az imádott Jobbikodra szavazott?!"

Megint te jössz itt a gyilkolással. Ebből látszik, hogy neked jönnek elő az ilyenek. Nem nyírnék ki senkit. FIDESZ meg MSZP is volt már, nekik is jár esély.

2014. ápr. 20. 11:19
 42/92 A kérdező kommentje:

"Az a baj kérdező, hogy az nem vita, ha a vitapartnered ócsárolod. Akiktől konstruktív válaszokat kapnál, azok is inkább hagyják a kérdésedet a fenébe, látva ezt a színvonalat. A fogalmakkal se vagy tisztában mint pl piac, nem tudsz tényeket, számokat, de ahelyett hogy kérdeznél, fikázod a válaszadókat. Ezek után ki fog válaszolni neked? (magam is ki tudnám javítani jópár tévedésedet, de utoljára írtam ide)

(és az nem a vita megnyerése ha addig ócsárolod a másikat, amíg az otthagy)"


Itt egy szám nem volt a kommentekben, piac szó fel sem merült. De ha annyira okos vagy írd meg nyugodtan mi a probléma.

2014. ápr. 20. 11:20
 43/92 anonim ***** válasza:
50%
Ha senki nem tud meggyőzni észérvekkel sem, akkor mi értelme volt kirakni a kérdést? Te már előre tudtad, hogy nem fog senki meggyőzni...
2014. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
14%

Aki ezer évig nyúzta a dolgozó munkásokat és dolgozó parasztokat mint tőkés mint földesúr és a BELŐLÜK nyert hasznon élősködött az érdemel mást mint kötelet?!


A Horthy-rendszerben a tőkés a munkás 9 éves gyerekét nem iskolába járatta hanem 12 órás munkára kényszerítette a gyárban!


Érdemel az a tőkés mást mint kötelet?!


A kötél a legkevesebb...!


Vagy a földesurak...


A Jobbik EZEKET a népnyúzókat képviseli és ezért nem fog soha hatalomra jutni mert az országnak remélhetőleg van annyi esze...!!!

2014. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

Nem is azt akartam, hogy meggyőzzenek. Csak nem értem, hogy miért nem adnak egy olyan pártnak egy esélyt, ami tiszta, nem keveredett bele semmibe!

Attól, hogy a kereskedelmi csatornákon nem adják őket, még nem jelenti azt, hogy nincs semmi tervük! FIDESZ meg MSZP is bizonyított eleget!


Szamuely Tibor: már a neved miatt nem állok veled szóba!

2014. ápr. 20. 11:24
 46/92 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a cigányokat nem lehet nevelő táborokba zárni a zsidókat meg nem lehet hazatoloncolni Izraelbe a 21. században Eu tagként , ilyen egyszerű.
2014. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
40%
Még mindig a 32-es vagyok. Én egy kis pártnak adtam esélyt, nem a jobbiknak. Mivel ők sem keveredtek még semmibe. Nekem nem tetszik a Jobbik retorikája, kell még nekik 4 év a politikában. 2018-ban talán rájuk szavazok. De egyelőre nem tetszik az amit csinálnak.
2014. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 A kérdező kommentje:

"Azért mert a cigányokat nem lehet nevelő táborokba zárni a zsidókat meg nem lehet hazatoloncolni Izraelbe a 21. században Eu tagként , ilyen egyszerű."

Zsidókat nem akarják sehova se toloncolni!

A szlovákok gettósítják a cigányokat érdekes módon!

2014. ápr. 20. 11:30
 49/92 A kérdező kommentje:
Így ahogy mondod tisztelt LMP-s szavazó!
2014. ápr. 20. 11:41
 50/92 anonim ***** válasza:
14%

Szamuely Tibor nevű felhasználó


Nyugi, Tibi. Elfelejted, hogy ma már nincs Szovjet aki ide jönni "rendet" teremteni.

2014. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!