Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
 21/92 Shai-Hulud ***** válasza:
38%

"a Jobbikban tisztességes, honvédő politikusok ülnek..."

Jaj, köszönöm, hogy felvilágosítottál, nem is tudom, hogy a fenébe lehet, hogy én ezt mindeddig nem vettem észre!


"Népszavazást írnának ki az EU-s tagságunkkal kapcsolatban."

Köszi, de már volt egy ilyen népszavazás. Akkor úgy döntöttünk, hogy belépünk. Tessék ezt tudomásul venni. A Jobbikban is.


"a Nemzetek Európája koncepcióját képviseljük az Európai Egyesült Államok koncepcióval szemben"

A nemzetállamok kora lejárt. Észre kellene venni.

A Jobbik azt hirdeti magáról, hogy RENDPÁRTI. Úgy látszik a rendpártiság azt jelenti náluk, hogy az legyen, amit ők akarnak, mert az a "rend". Amit például az Unió akar, az meg ne legyen, mert azt a rendet már nem akarják....


"Okés, hogy kapunk pénz az EU-tól,"

Nahát! Ez vajon miért okés? Szóval csak tolják ide a pénzt, aztán ugye semmi közük hozzá, hogy mire is költjük.... Ügyes, ilyet én is szeretnék! :-D


"de mi ugye eltöröltük a VÁM-ot,"

Ők is. Ennek köszönheted, hogy vám nélkül jutsz hozzá olyan iparcikkekhez, termékekhez, amiről 25 évvel ezelőtt csak álmodhattál.


"elfoglalták a piacot."

Mi is elfoglalhattuk volna az övéket - csak ahhoz piacképes termékeket kellene gyártanunk.


"Ők mondják meg mire költhetjük a pénzt,"

Basszus, ha már ők adják, csak megmondhatják, hogy mire adják, nem? Én se adnék úgy pénzt senkinek, hogy költse, amire akarja... Szeretném tudni, hogy jól használja-e fel, ha már én fizetem... Ők is ezt szeretnék.


"Azt is vegyük figyelembe, hogy tízszer annyiba került az EU nekünk, mint amennyit az EU adott."

Na ez a Jobbik egyik legnagyobb hazugsága!

Ez úgy ahogy van, nem igaz.

Jelenleg a lehívható támogatások összege 2,5-3-szor akkora, mint a befizetéseké.

Mivel Magyarországon semmilyen saját tőkés beruházás, fejlesztés nincsen, pillanatnyilag a teljes innovációt a belénk pumpált EU-s támogatások adják.

Ha ez nem lenne, még ennyi növekedést sem lehetne felmutatni.


"a Keleti országokkal rendezni kell a kapcsolatot."

Látom, tetszik, ahogyan Putyin intézi a dolgokat. Hát nekem nem. Én veled ellentétben éltem eleget a Nagy Testvér fennhatósága alatt, és egy életre elegem van az oroszokból, és főleg az orosz mentalitásból.


"A börtönben a rabok többsége is cigó, ennek a népcsoportnak a többsége tisztességtelen!"

10 évvel ezelőtt Bécsben nagyon sok boltban volt kitéve a "magyar, ne lopj" tábla. Nyilván a boltok tulajdonosainak rossz tapasztalatai voltak... Most akkor ezek szerint a magyarok többsége tolvaj???


"Az EU-s zászló mögött nincs kultúra, mint pl. egy bolgár, német zászlónál! "

Az EU zászlója mögött a népek közös akarata van, amit a Jobbik csak addig akar elfogadni, amíg az kényelmes számukra. Ezt a zászlót elégetni is egy jelkép, pontosan jelzi, hogy a Jobbik hogyan viszonyul Európához, és az egész közösséghez. Az én meglátásom szerint meglehetősen öncélúan.

2014. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
22%

""kocsmából kiesők" véleménye is számít ebben a nagy demokráciában."


Miről beszélsz? Persze, hogy számít, ha egyáltalán elmegy szavazni. Na annyira számít, amennyi szavazatot el is ért a Jobbik!


Arról nem beszélve, hogy egy ilyen részeges idióta hány embert taszít el attól, hogy a Jobbikra szavazzon. Örülhet a Jobbik egy ilyen garázda szavazónak, végre van 1 + szavazat de a másik 10 miatta nem szavaz, inkább húzta a Fideszre a pennáját.

2014. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
20%
Jómagam azért nem szavaztam a Jobbikra mert nem a dolgozók érdekeit képviselik.
2014. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem szavaztam a Jobbikra, mert egy szélsőséges, hataloméhes párt. Segíteni nem akarna az biztos senkin sem. Főként a műveletlen embernek való párt, ez látszik a végeredményen is.
2014. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:

"Jaj, köszönöm, hogy felvilágosítottál, nem is tudom, hogy a fenébe lehet, hogy én ezt mindeddig nem vettem észre!"

Sok RTL meg ATV.


"Köszi, de már volt egy ilyen népszavazás. Akkor úgy döntöttünk, hogy belépünk. Tessék ezt tudomásul venni. A Jobbikban is."

10 éve volt, az már idejétmúlt! Mi nem ebbe léptünk be, nem ezt ígérték!


"A nemzetállamok kora lejárt. Észre kellene venni.

A Jobbik azt hirdeti magáról, hogy RENDPÁRTI. Úgy látszik a rendpártiság azt jelenti náluk, hogy az legyen, amit ők akarnak, mert az a "rend". Amit például az Unió akar, az meg ne legyen, mert azt a rendet már nem akarják...."

Eu-nak nem sok előnye látszódott eddig.


"Nahát! Ez vajon miért okés? Szóval csak tolják ide a pénzt, aztán ugye semmi közük hozzá, hogy mire is költjük.... Ügyes, ilyet én is szeretnék! :-D"

Csak nézd meg mire lett felhasználva. Hány munkahely lett az Eu pénzén tisztelt liberális barátom? Persze neked csak az a lényeg, hogy legyen valakinek SZDSZ tetkó a s_gge partján.


"Ők is. Ennek köszönheted, hogy vám nélkül jutsz hozzá olyan iparcikkekhez, termékekhez, amiről 25 évvel ezelőtt csak álmodhattál."

Érdekes módon Kínából behozok valamit olcsóbb, mint innen mert 4,8VÁM van és 27% ÁFA. Azért tedd hozzá, hogy világ másik vége!


"Mi is elfoglalhattuk volna az övéket - csak ahhoz piacképes termékeket kellene gyártanunk."

Kezdjük ott, hogy nálunk már nincs is piac, minden külföldi kézben van. Próbálj meg Dániában földet vásárolni vagy akárhol.



"Basszus, ha már ők adják, csak megmondhatják, hogy mire adják, nem? Én se adnék úgy pénzt senkinek, hogy költse, amire akarja... Szeretném tudni, hogy jól használja-e fel, ha már én fizetem... Ők is ezt szeretnék."

Basszus nekünk többe került az EU, mint amit adott nekünk. Már a rendszerváltás óta ez megy, hogy EU-nak meg kell felelni. Üllj le egyes!


"Na ez a Jobbik egyik legnagyobb hazugsága!

Ez úgy ahogy van, nem igaz.

Jelenleg a lehívható támogatások összege 2,5-3-szor akkora, mint a befizetéseké."

Csak nézd meg, hogy már 24éve megy ez a leépítés, a legtöbb cég aki itt van nálunk külföldi! Persze lehet, hogy többet kapunk, de a cégeiken keresztül a többszörösét hívják vissza. Szerinted úgy vannak a németek meg a franciák, hogy puszira adnak pénzt? Teréz anyák? Még el is hiszed.


Mivel Magyarországon semmilyen saját tőkés beruházás, fejlesztés nincsen, pillanatnyilag a teljes innovációt a belénk pumpált EU-s támogatások adják.

Ha ez nem lenne, még ennyi növekedést sem lehetne felmutatni.

Persze a magyar munkavállaló is ott van a tápláléklánc alján valahol.



"Látom, tetszik, ahogyan Putyin intézi a dolgokat. Hát nekem nem. Én veled ellentétben éltem eleget a Nagy Testvér fennhatósága alatt, és egy életre elegem van az oroszokból, és főleg az orosz mentalitásból."

Putyin egy olyan politikus, aki rendbe tette az országot! nekünk is ilyen kellene, nem Orbánc Viktor!



"A börtönben a rabok többsége is cigó, ennek a népcsoportnak a többsége tisztességtelen!"

10 évvel ezelőtt Bécsben nagyon sok boltban volt kitéve a "magyar, ne lopj" tábla. Nyilván a boltok tulajdonosainak rossz tapasztalatai voltak... Most akkor ezek szerint a magyarok többsége tolvaj???

Magyarul beszélő cigót is annak veszik! Most mit nem értesz rajta? Ennyire ne legyél már aberrált állat!


"Az EU-s zászló mögött nincs kultúra, mint pl. egy bolgár, német zászlónál! "

Az EU zászlója mögött a népek közös akarata van, amit a Jobbik csak addig akar elfogadni, amíg az kényelmes számukra. Ezt a zászlót elégetni is egy jelkép, pontosan jelzi, hogy a Jobbik hogyan viszonyul Európához, és az egész közösséghez. Az én meglátásom szerint meglehetősen öncélúan.

Erre már lusta vagyok válaszolni.

2014. ápr. 20. 10:50
 26/92 anonim ***** válasza:
31%
Még csak ezután jönnek a nagy jobbikos fanok válaszai. kb este környékén, amikor felébrednek a szombat esti részegedésükből.:-)
2014. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 Shai-Hulud ***** válasza:
89%

"Putyin egy olyan politikus, aki rendbe tette az országot! nekünk is ilyen kellene"

Köszönöm szépen, ez MINDENT elmondott számomra. SOHA nem fogok ilyenre szavazni!


"Ennyire ne legyél már aberrált állat! "

Ez is jellemző valahogy... A más véleményen lévők megítélése. Mondd, TOLERANCIÁRÓL hallottál már? Ja igen,m az az, amit te elvársz másoktól, de neked nem sok van belőle, ugye? :-)

2014. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:

" jobbikosok többsége buta. Ezt a kérdező is bizonyítja. Természetesen tisztelet a kevés kivételnek!"

Éppen betértél egy sorra, miközben a vidám vasárnap korábbi részét nézted?


Nézőpont kérdése, hogy ki buta. Szerintem az, aki egy olyan pártra szavaz, aki tönkreverte azt az országot!

De mivel a programot nem tudják támadni, csak olyannal jönnek, hogy a jobbikosok buták, rasszisták.

Mikor már nincsenek érvek, valamivel "támadni" kell.

2014. ápr. 20. 11:07
 29/92 A kérdező kommentje:

"Ez is jellemző valahogy... A más véleményen lévők megítélése. Mondd, TOLERANCIÁRÓL hallottál már? Ja igen,m az az, amit te elvársz másoktól, de neked nem sok van belőle, ugye? :-)"

Most szerintem semmi sértő nem volt benne, amit írtam. Nem érvelsz csak írsz valamit. Orbán Brüsszelben vívjon nagy harcot, ne itthon hülyítse az embereket!

2014. ápr. 20. 11:08
 30/92 A kérdező kommentje:

"Még csak ezután jönnek a nagy jobbikos fanok válaszai. kb este környékén, amikor felébrednek a szombat esti részegedésükből.:-)"


Erre mondják azt, hogy mindenki magából indul ki.

2014. ápr. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!