Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
 11/92 A kérdező kommentje:

Az EU szkeptikusság nem egyenlő az Eu ellenességgel. Olyan EU ellenes pártok vannak pl. Franciaországban, hogy nem kellene oda. pl. ők jobban élnek mint mi és mégis tör előre.

2004 előtt is volt élet.

2014. ápr. 20. 10:15
 12/92 anonim ***** válasza:
37%

Mindegyik párt rossz, de a Jobbik a legrosszabb a nácizó szavazóival. Eleve a jellemük miatt el sem jutnak oda, hogy legalább az emberek a programjukat elolvassa.

Nekem semmi más nem jut eszembe, csak a fogatlan munkanélküli keménykedő, aluliskolázott kocsmatöltelékek, akik mindent el akarnak pusztítani.

2014. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
75%

"Az EU szkeptikusság nem egyenlő az Eu ellenességgel"


Látod erről beszéltem. A retorikai csűrcsavarokról. Amikor Miskolcon beszélt Vona, akkor konkrétan ki akarta rángatni a mercikből a fuxos cigányokat és kérdőre vonni őket, hogy mégis miből van ez. Máskor pedig speciális romákat felzárkóztató tanárokról beszél, és iskolákat építenének nekik. Ügyesen forgatja a szót, attól függ hogy kikhez beszél. (ezt hívják kétszínűségnek)

Ugyanez igaz az EZ-hoz való hozzáállásukhoz. A hely és a közönség határozza meg hogy éppen melyik mennyire "finomított" verzió adják elő a kilépéstől a lehetőségek újratárgyalásáig. De a reakcióktól függően egy zászlóégetés is belefér.

Úgy fütyülnek ahogy a közönség akar táncolni. Maga Vona is bevallotta (egyszer már idéztem, de most nem keresgélem) hogy bizonyos témákat kerülnek nagy nyilvánosság előtt, mert a Jobbik szavazótábora is ellentétesen reagál rájuk. Ez azt jelenti magyarul, hogy mindenkinek azt mondjuk amit hallani szeretne, úgyhogy a szembesítést kihagynánk.


Ettől nem lesz hiteles a párt, hogy rájuk szavazzak.

2014. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:

"Látod erről beszéltem. A retorikai csűrcsavarokról. Amikor Miskolcon beszélt Vona, akkor konkrétan ki akarta rángatni a mercikből a fuxos cigányokat és kérdőre vonni őket, hogy mégis miből van ez."

Ha már nem kapott vagyonosodási vizsgálatot, miért ne?


+Máskor pedig speciális romákat felzárkóztató tanárokról beszél, és iskolákat építenének nekik. Ügyesen forgatja a szót, attól függ hogy kikhez beszél. (ezt hívják kétszínűségnek)"

Szerintem túl elnéző, a cigánysággal nem lehet mit kezdeni. Úgy kellene velük bánni, ahogy mindenütt: Szerbia, "Szlovákia" stb.


"Ugyanez igaz az EZ-hoz való hozzáállásukhoz. A hely és a közönség határozza meg hogy éppen melyik mennyire "finomított" verzió adják elő a kilépéstől a lehetőségek újratárgyalásáig. De a reakcióktól függően egy zászlóégetés is belefér."

Az EU-s zászló mögött nincs kultúra, mint pl. egy bolgár, német zászlónál!


"Úgy fütyülnek ahogy a közönség akar táncolni. Maga Vona is bevallotta (egyszer már idéztem, de most nem keresgélem) hogy bizonyos témákat kerülnek nagy nyilvánosság előtt, mert a Jobbik szavazótábora is ellentétesen reagál rájuk. Ez azt jelenti magyarul, hogy mindenkinek azt mondjuk amit hallani szeretne, úgyhogy a szembesítést kihagynánk. "

Vagyis rosszul értelmezted. Ha úgy lenne, már most adná az rtl.

2014. ápr. 20. 10:30
 15/92 anonim ***** válasza:
80%

"a Jobbik a legrosszabb a nácizó szavazóival."


Nácizók? Azok épp hogy mások.


"Eleve a jellemük miatt el sem jutnak oda, hogy legalább az emberek a programjukat elolvassa."


Az emberek túlnyomó többsége egyik párt programját sem olvassa el. Őszintén szólva én sem. Van - e szoros összefüggés a program és a hatalomra kerülésük utáni intézkedések között? Nem sok.


"Nekem semmi más nem jut eszembe, csak a fogatlan munkanélküli keménykedő, aluliskolázott kocsmatöltelékek, akik mindent el akarnak pusztítani."


Épp ez az, hogy kevés jut eszedbe. Minden párt támogatói között megtalálható ez a réteg. Fogatlan, munkanélküli, "orbáncigányozó" baloldali szavazópolgárt még soha, senki nem látott, igaz?


A környezetemben számtalan diplomás, sőt magas beosztásban lévő Jobbik szavazó is van.

2014. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
22%

"A környezetemben számtalan diplomás, sőt magas beosztásban lévő Jobbik szavazó is van."


Az lehet, csak nem ők az átlag, akik a pártot képviselik és hirdetik, hanem pont az ellentettje, aki a kocsmából esik ki.

2014. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
30%
Kifejezetten azért mentem el szavazni, hogy ne a Jobbik nyerjen. Mindegyik párt egy rakás ****. De a Jobbik annyira látszólag az együgyű emberek megvezetésére megy, hogy az már rosszabb a FIDESZnél is. Most a cigánykérdés van feldobva. Ha holnap a Húsvéttal van a baja az embereknek, a Jobbik kivégeztetné a nyulakat, csak hogy legyen szavazója.
2014. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:
Nem az atv-vel kell feküdni és az RTL-el felkelni. Ennyi.
2014. ápr. 20. 10:40
 19/92 A valóság embere válasza:
40%

1. A problémákat nem pontosan látják meg, így a megoldási javaslataik sem működnek.

2. Szemmel láthatóan a politikájuk lényege a demagógia és a populizmus. Amennyiben azt tartják helyesnek, akkor cuki kutyás képekkel kampányolnak, de ha adott esetben van egy bűneset, amit történetesen cigányok követnek el, akkor meg cigánybűnözés van. Elég valószínű, hogy Vona, ha éppen arra szavaznának, akár liberális vagy kommunista vagy bármi lenne.

3. A programjuk egész egyszerűen megvalósíthatatlan, cca 12%-os deficitet okozna, ami tarthatatlan, nemcsak hosszú, de rövid távon is. [link]

2014. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
60%

"Az lehet, csak nem ők az átlag, akik a pártot képviselik és hirdetik, hanem pont az ellentettje, aki a kocsmából esik ki."


Szerinted, legalábbis. Ámbátor eddig úgy tudtam, hogy a "kocsmából kiesők" véleménye is számít ebben a nagy demokráciában.

2014. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!