Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
Ha valakibe beleverték a zsidógyűlöletet, akkor kár a szóért. Én meg az aljas, gyáva palesztinokat gyűlölöm, mint NEM ZSIDÓ!
2014. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
Akkor én meg csak sajnállak. Én nem gyűlölök semmilyen népet. Én kizárólag személyeket tudok elítélni cselekedetei miatt, nem gyűlölni. Izrael állam többsége, cionista, a cionisták többsége pedig bűnös a tettei és/vagy éppenséggel tétlensége miatt. Ez ennyi, béke veled.
2014. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!