Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Miért nem a jobbikra szavaztatok?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik nem a jobbikra szavaztak.

A FIDESZ elvette a magánnyugdíjpénztárat, (3ezer mrd) trafikokat hozott létre (fél ezer milliárdos piac), 10,4%-al nőtt az államadósság, csökkent a munkavállalók száma. (közmunkát és a külföldön dolgozókat ne számoljuk már bele könyörgöm)

2/3-al nem csináltak semmit, sokan beveszik, hogy majd 2018-ig jobb lesz.

Ami mellettük szól: rezsicsökkentés (bár van miből, itt az egyik legdrágább az energia és a víz. Még Afrikában is olcsóbb a víz!) KATA adózás bevezetése és a családi adókedvezmény.


MSZP és bandája már bizonyított bőven, majdnem csődben lett az ország. Aki rájuk szavazott, azzal nem tudok mit kezdeni. Menjen orvoshoz!


Lényeg, hogy mindegyiknek volt lehetősége bizonyítani, jobbikot állandóan csak besározzák! (Amennyiben valami korrupcióba keverednének, rtl, tv2 leadná egy nap vagy 62-szer, a programjukról miért nem vitáznak? Nekik volt csak program! FIDESZ: folytatjuk. Nagy egy program.. attól mentsen meg az ég!


Egy 22 éves jobbikos szavazó!



2014. ápr. 20. 09:49
 31/92 anonim ***** válasza:
70%

A jobbikosok dilije:


- Ha nem a Jobbikra szavaztál akkor te ATV-n, Retek klubon nevelkedsz, és agymosott vagy

- Ha nem a Jobbikra szavaztál biztos zsidó vagy cigó vagy

- Ha nem a Jobbikra szavaztál akkor libsi vagy vagy buzee, vagy mindkettő

- Ha nem a Jobbikra szavaztál akkor antimagyar vagy stb.


Na már most én nem a Jobbikra szavaztam:


- Nincs TV-m

- Minden hírportált elolvasok, még a kuruc.info-t és a szentkoronaradio.hu-t is

- Nem vagyok se zsidó, se buzeráns, se libsi, se magyargyűlölő


Na az ilyen információval mit kezdtek? :D Furcsa, hogy nem csak fekete és fehér, jó és rossz van, hanem van a kettő között is mi?

2014. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
44%
Az úgynevezett"jobbikos"válaszokból is kitünik(és ebben élen jár a kérdező...)hogy a Jobbik"mindennel"foglalkozik ami gyűlöletkeltésre és a társadalom szembeállítására vonatkozik(méghozzá alpári stílusban)de a dolgozók szociális életkörülményeinek a javításával következesen soha nem foglalkozik. Persze ez nem is meglepő hiszen a Jobbik minket-dolgozókat nem is képvisel!
2014. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

"Most szerintem semmi sértő nem volt benne, amit írtam."

Hát lehet, hogy SZÁMODRA az "aberrált állat" kifejezés dicsértetnek számít, de ha megengeded, én SÉRTÉSNEK veszem.

Úgy látszik, nem csak a politikai, és gazdasági nézeteink különböznek, de a társadalmi-erkölcsi hozzáállásunk is nagyon különbözik.

2014. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 A kérdező kommentje:
Szamuely inkább menj megemlékezni kedves rokonodról, aki a Tanácsköztársaság idején akasztotta az embereket!
2014. ápr. 20. 11:13
 35/92 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

"Miért nem a jobbikra szavaztatok?"

MERT ESZÜNK ÁGÁBAN SINCS!!! :-DDD

2014. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 A kérdező kommentje:

"Na az ilyen információval mit kezdtek? :D Furcsa, hogy nem csak fekete és fehér, jó és rossz van, hanem van a kettő között is mi?"

Nem olvastad el a programot, nem látod fától az erdőt.

2014. ápr. 20. 11:14
 37/92 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj kérdező, hogy az nem vita, ha a vitapartnered ócsárolod. Akiktől konstruktív válaszokat kapnál, azok is inkább hagyják a kérdésedet a fenébe, látva ezt a színvonalat. A fogalmakkal se vagy tisztában mint pl piac, nem tudsz tényeket, számokat, de ahelyett hogy kérdeznél, fikázod a válaszadókat. Ezek után ki fog válaszolni neked? (magam is ki tudnám javítani jópár tévedésedet, de utoljára írtam ide)

(és az nem a vita megnyerése ha addig ócsárolod a másikat, amíg az otthagy)

2014. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
63%

"Erre mondják azt, hogy mindenki magából indul ki."

Én inkább azt mondom erre, hogy tapasztalatból tudják az emberek, hogy ilyenek a Jobbikos hozzászólók.

2014. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
66%

32-es vagyok, kérdező, elolvastam a programjukat. Nagyon szép ígéretek vannak benne, de a megvalósításhoz honnan lesz pénz? Mert én is tudom mondani, hogy "több kórházat!". Tudod le kell írni, hogy miből, kitől, honnan, mikor lesz pénz, pontos terv kell...


Te mindenkit kinyírnál aki nem az imádott Jobbikodra szavazott?!

2014. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 A kérdező kommentje:

A nem jobbikosok dilije:


- Ha a Jobbikra szavaztál akkor te kuruc.info-n nevelkedsz, rasszista és buta vagy

- Ha a Jobbikra szavaztál biztos antiszemita és cigányellenes

- Ha a Jobbikra szavaztál akkor EU ellenes, Irán és orosz párti, vagy mindkettő

- Ha a Jobbikra szavaztál akkor tudatlan, alul iskolázott vagy.


Na már most én a Jobbikra szavaztam:


- Van Tv-m, de géphez használom, nem nézek TV-t!

- Minden hírportált elolvasok, még az indexet stb-t is

- Nem vagyok se zsidó, se buzeráns, se libsi, se magyargyűlölő


Na az ilyen információval mit kezdtek? :D Furcsa, hogy nem csak fekete és fehér, jó és rossz van, hanem van a kettő között is mi?

2014. ápr. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!