Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy ismerősöm feljelent...

Ha egy ismerősöm feljelent azért, mert nem fizetem vissza azt a pénzt, amit kölcsön adott, mi lesz?

Figyelt kérdés
Amúgy előzetesen megállapodtunk abban, hogy nem kéri vissza, de most össze vesztünk, és fenyegetőzik.
2012. dec. 3. 21:46
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
19-es jó nagy hüje vagy -.-
2012. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
7%
Nem kell félned kérdező. Egyszerűen annyit mondasz hogy nem ő fizette be, ha eljutna addig a dolog, de nem fog mert kiröhögik :D.
2012. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Ez kész vicc..Én ha udvarlok egy lánynak, és tegyük fel elhalmozom virágcsokrokkal, ajándékokkal, majd semmi..Menjek rendőrségre, hogy mennyit költöttem rá, és faképnél hagyott, az az szinte feleslegesen adtam ki annyi pénzt ????? Basszus!!!!! Szálljon a földre, aki azt hiszi, hogy nyomozást fognak indítani...Necces, hogy nem viszik be drogtesztre a legközelebbi kórházba az ürgét, ha tényleg bemegy feljelentést tenni!
2012. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
9%

én nem vagyok jogász, de elég nagy baromságnak tartom ezt a szóbeli szerződést. Ennyi erővel bármelyik embert feljelentem, mert nem adott nekem egymillió forintot pedig szóban megállapodtunk. :D

Ennek biztos van valami módja (több tanú kell, ügyvéd jelenléte stb stb). Az h egy barátom kifizet nekem valamit és aztán nem fizetem vissza szerintem távol van a feljelentés lehetőségétől. (az már más kérdés h erkölcsileg helyes-e)

2012. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Ja, hogy prosti vagy? A számláidat befizethetik, de felháborodsz, ha visszakéri a kölcsönt? Hát dolgozd le a tartozásodat..
2012. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 Andizsuzsi ***** válasza:

Azért tudjátok nagyon érdekesek vagytok. Szidja itt mindenki a politikusokat, hogy ellopják az országot, de ti ugyan azt csináljátok kicsiben.

Kérdező! Azt mondod, nem kérted, hogy fizesse ki a számládat. Nyilván a csekk beleesett a kezébe véletlenül, vagy erőszakkal elvette tőled vagy ilyesmi. Anorexiás kitartottról alkotott véleményemet meg megtartom magamnak, úgyis kimoderálnák.

2012. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Anorexiás Annunaki nem normális.


És attól még, hogy valaki nem ért egyet a jogszabályokkal, azok ugyanolyanok maradnak.


A szóbeli szerződés és a ráutaló magatartás is LÉTEZIK. Ha nem tetszik nektek, az a saját egyéni problémátok.

Ha a srác fizetési meghagyást kér kibocsátani, a közjegyző meg fogja tenni. Nem kell a szóbeli szerződéshez se tanú, se ügyvéd, semmi. Az más kérdés, hogy bizonyítani hogyan lehet, azt ne keverjük össze a ténnyel, hogy létrejöhet így igenis szerződés.

A szerződés létrejötte anyagi jogi kérdés, a bizonyítás eljárásjogi. Két teljesen külön dolog.


Summa summarum: én visszafizetném a helyedben, mert a végén még eljárási költséget és késedelmi kamatot is kapsz még a tetejébe...


Egy ügyvédjelölt

2012. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Én befizettem Soproni Gáspár Lakatos Vajda 70 ezer ft-os számláját, de nem akarja vissza adni, igaz nem beszéltünk meg semmit, azt sem hogy visszafizeti, szerződés sincs meg semmi, igaz mondtam hogy nem kell, jókedvemből kifizetem, hogy lássa milyen jó ember vagyok! S nem akarja visszaadni pedig nekem kéne mert szüksígem van kábszerre! Mit tegyek! Menjek a rendőrségre kinevettetni magam??? Help!
2012. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
67%
Bújjatok már el a ...ba, aki szerint, ha Jóska udvarol Julcsinak, Jóska tövig nyal, még a számláját is kifizeti, és nagy szerelmében azt mondja!: Nem kell semmi kis bimbószálam, se tanú, se szerződés, én ajándékképpen kifizettem neked. Ám Julcsi időközben rájön hogy Jóskának kicsi, szóval inkább felejtős a dolog. Jóska nem követeli vissza az ajándékot:) Szép történet volt? Ez az igazság ezzel kapcsolatban..Ez ugyan olyan..Idióták vagytok, az ügyvédi pályafutásotokkal együtt..Ne legyetek ügyvédek, mert meg kell húznom nagyon magam a közeljövőben, ha ilyen ügyvédség lesz..
2012. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nagyon brutális az értékrend amit a többség írása mutat! Elszomorító!


A válasz pedig attól függ hogy HAJLANDÓ VAGY-E A BÍRÓSÁG ELŐTT HAZUDNI!!!

Félelmetes hogy gondolom az előttem szólók közül sokan útálják a politkkusok hazugságait de simán leírják hogy nem mert "majd kamuzol valamit és úgysem lehet bizonyítani"!!!


Olyan meg nincs hogy én úgy csinálok számlát hogy nincs is rá pénzem és aztán a haverom kifizeti és utána majd kamuzok valamit ha a rendőrség kérdezi!!!


Igen, ez működik a fenti példánál ahol "Juli" egy r.banc és csak a pénzt akarja és reméljük valamikor megkapja valakitől a büntetését de barátoknál nem!!!


Félelmetes néha olvasni hogy az emberek mennyit pampognak az erkölcsön, aztán meg leírják hogy úgysem tudják rádbizonyítani úgyhogy kamuzz!!


Kérdező!

Fizesd vissza amivel tartozol és ilyen szivességet ne fogadj el többet!

Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér!

2012. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!