Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy ismerősöm feljelent...

Ha egy ismerősöm feljelent azért, mert nem fizetem vissza azt a pénzt, amit kölcsön adott, mi lesz?

Figyelt kérdés
Amúgy előzetesen megállapodtunk abban, hogy nem kéri vissza, de most össze vesztünk, és fenyegetőzik.
2012. dec. 3. 21:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
42%

A sületlenséget ti beszélitek.

Ez a helyzet RÁUTALÓ MAGATARTÁS.


Nem tudom, hogy miért jogászkodik az, akinek nemhogy tudása, de még józan paraszti jogérzéke sincsen! Azt hiszitek, olyan okosak vagytok? Közben itt égetitek magatokat a nagy elméleteitekkel, amivel mindenáron a saját igazatokat akarjátok bebizonyítani.

Ha az ember a boltban vásárol, az is szerződés, ott mit írnak le, vagy mi beszélnek meg??? SEMMIT!

Na, ez is ilyen helyzet, ezt hívják ráutaló magatartásnak. Nem csak a törvényt lehet olvasgatni, vannak hozzá kommentárok is, nézzétek meg, és utána beszéljetek.


Ügyvédjelölt

2012. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

De, kérlek szépen, veled ellentétben én egy év múlva ügyvéd leszek.

Te pedig beszélj csak butaságokat továbbra is.

Egyébként írtam, hogy ESETLEG megállhatnak az ajándékozás feltételei, de ezt vizsgálni kellene. Konkrét esetről látatlanban nem lehet pontosat mondani, csak találgatunk, mivel nem tudjuk a részleteket.

De egy ráutaló magatartás is megállhat, vagy egy ajándékozás is, attól függően, hogyan történtek a dolgok.


Azt nem értem, hogy miért kell leszólni a jogi választ csak azért, mert nektek nem tetszik?

Meg engem személy szerint minek ócsárolni? Ettől boldogabbak vagytok?

Én azt gondolom, hogy ti beteg, megkeseredett emberek vagytok, akik abban élik ki magukat, hogy másokat bántanak, ok nélkül! Undorító!

Örülök, hogy ti sosem lesztek kollégáim, nincs szükség az ügyvédi (vagy akár jogász) karban ilyen begyöpösödött és üres emberekre.

2012. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

" Egyébként írtam, hogy ESETLEG megállhatnak az ajándékozás feltételei, de ezt vizsgálni kellene. Konkrét esetről látatlanban nem lehet pontosat mondani, csak találgatunk, mivel nem tudjuk a részleteket. "


Elnézést, de ha ezt te írod a saját két kezeddel, akkor miért nem érthetünk egyet? Mivel gondolom, itt nem vizsgálódik senki, (legalább is nem kéne) hanem a kérdező szempontjából nézi az "ügyet"..

Egyébként, barátnőm jogász hallgató (vagy hogy mondják precízen?) egyetemen.:) :D

2012. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Fősulin, sorry.
2012. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Sámsonka válasza:
Mivel bizonyítja a ráutaló magatartást, ha az egyik fél tagad és se papír, se tanuk nincsenek?
2013. nov. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!