Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem el, hogy maga rendőr! Akik kijöttek eddig, mindig normálisak voltak velem és meg sem fordult a fejükben, hogy engem kéne

büntetniük... viszont a kiérkezési idő nagyon rossz, mert sajnos volt hogy egy óra....

2020. júl. 22. 20:05
 12/89 anonim ***** válasza:
95%
Huh, ember, neked aztán van bajod a világgal. Csak tudnám, mi fáj az ilyennek...
2020. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
95%
Én mindenesetre nagyon sajnálom a rendőröket,hogy ilyen félkegyelműekkel kell foglalkozniuk...
2020. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:

" Csak tudnám, mi fáj az ilyennek..."


Pusztán szeretném túlélni az elkövetkező éveket!

2020. júl. 22. 20:08
 15/89 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus mintapéldàja a kérdezö hogy milyen polgàrörökké vàlnak az emberek ha hirtelen bevezetnek vmi szabàlyt.
2020. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyi idő alatt tudunk csak kimenni, mivel mint ahogy korábban is említettem van egy fontossági sorrend (kisebb problémánk is nagyobb ennél). Amiért te minket hivogatsz, az utolsó utáni jelentőségű. Az üzletben dolgozókat kérd meg, és ne ilyen baromságokkal hívj ki minket, mert lehet hogy egy ember életébe kerül hogy te nem bírsz magaddal.
2020. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
96%

Mit lehet csinálni? Békén hagyod, kikerülöd.

Én is hordok maszkot, tömegközlekedésben a hajnali járaton kb egyedül, most akkor a sofőrre meg a többi 50 utasra hívjak rendőrt? Ugyan már..

Lépj túl rajta, majd mindenki eldönti, hogy hordja-e vagy sem. A közlekedésben szabálytalankodókhoz is rendőrt hívsz minden alkalommal? Majd mindenki eldönti magának, hogy be tartja-e ezt a szabályt vagy sem.

Kár ezen pörögnöd.

2020. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 A kérdező kommentje:

"Azért ennyi idő alatt tudunk csak kimenni, mivel mint ahogy korábban is említettem van egy fontossági sorrend (kisebb problémánk is nagyobb ennél). Amiért te minket hivogatsz, az utolsó utáni jelentőségű. Az üzletben dolgozókat kérd meg, és ne ilyen baromságokkal hívj ki minket, mert lehet hogy egy ember életébe kerül hogy te nem bírsz magaddal.

"


Megkértem a segítségüket, de nem akartak segíteni, vagy nem tudtak, nincs rá joguk. De akkor megkérdezem. Maga szerint, ha jogsértésnek a szemtanuja vagyok, akkor mit kell tennem? Nézzek átrajta és hagyjam? Esetleg álljak be mellé énis? Maguk azért vannak, hogy védjenek minket, illetve betartasság a rendet! Ez a nevük is! Hogy mondhat ilyet rendőrként?


Amúgy nem vagyok polgárőr, messze van tőlem, de nekem is van nagymamám, és szeretném hogy még velünk maradhasson pár évet!!! Illetve énis élnék még pár évet...

2020. júl. 22. 20:14
 19/89 anonim ***** válasza:
94%

Látom nincs még rendelés a pszichológusnál.

Az elmúlt hónapokban heti 6 napot voltam szolgálatban , hétvégén és ünnepnapokon is. Éjjel és nappal. Beöltözve felfegyverezve járkáltunk és terelgettük a hozzád hasonló birkákat. A piacokon a nyuggerek egymásnak este a lisztért, cukorért és csirkelábért. Beöltözve őriztük a hidakat a parkokat a nagy semmiért.

Miközben nekünk MASZKUNK sem volt. Mert ez EÜ-ben jobban kellett.

Rohadtul nincs kedvünk a hozzád hasonló birkákkal foglalkozni, akik késztetést éreznek arra hogy a 112-t hívogassák. El tudod képzelni mennyi munka volt enélkül is!??! MARADJ OTTHON! Ez volt a szlogen. Tedd meg b+ !!! És ne rendőrködj, ne rendészkedj, majd mi megoldjuk.

Talán nehéz megérteni, de próbáld meg.

Egy Katonai Rendész.

2020. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
81%
Ez valami pszichiátriai betegség?!
2020. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!