Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi de abszolút semmi jogod nincsen valakit a személyi szabadságában korlátozni, el kell hogy keserítselek! Jól is néznénk ki, ha mindenkit vissza tartanának és rendőrt hívnának rá mert maszk nélkül megy a boltba?! Úristen...

Maximum felszólíthatod vegye fel a maszkot vagy távozzon, érted?!

2020. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 A kérdező kommentje:

"A biztonsági őr dolga."


A biztonsági őr nem csinál semmit... lehet őket kéne feljelenteni?

2020. júl. 22. 20:39
 33/89 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekek, higgadalom :) Messziről bűzlő gagyi kis kamukérdés :)
2020. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
79%

Na jó,ez már nem normális,te beteg vagy!

Egyébként már bevetted a gyógyszereidet?

2020. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
92%

A halálbüntetést ne vezessék be miattuk?

A saját érdekedben fordulj orvoshoz. Előbb vagy utóbb bele fogsz futni egymás után többször is egy ökölbe ilyen hozzáállással.

2020. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretnél valakitől egy sajtós-tejfölöset,akkor ezzel azonnal álljál le és jelentkezz egy elme orvosnál:)
2020. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 A kérdező kommentje:

"Gyerekek, higgadalom :) Messziről bűzlő gagyi kis kamukérdés :)"


Most komolyan, nem hiszem el, hogy nektek ez a furcsa, hogy valaki rendet akarm... valaki be akarja tartani a szabályokat, hogy valaki olvassa a híreket és tudja, milyen veszély leselkedik az egész emberiségre és szeretné, hogy ide magyarora ne jöjjön? Ez neked hihetetlen és annyira felfoghatatlan, hogy valaki csak úgy trollkodik? De lehet nálam van a baj, mert én hiszek valamiben ( vagy inkább hittem? ) amiben a többség nem. ez tényleg a balkán, pedig én közép európának szoktam nevezni, de NEM AZ! a viszont látásra!

2020. júl. 22. 20:42
 38/89 anonim ***** válasza:
91%

Okés kérdező, legközelebb ott helyben tarkón lövöm jó!? :DD

Akkor meg leszel elégedve a munkánkkal? Jó lesz?

Tényleg vedd be a gyógyszereket...

A kérdező nyilvánvalóan mentális beteg vagy troll... ezért nem is veszem komolyan a kérdést a továbbiakban. :)

Egy Katonai Rendész.

2020. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok rendőr, kérdező, lennél kedves azért linkelni nekem az aktuális BTK-ból egy arra vonatkozó paragrafust, ami szerint bűncselekményt követek el ha nem hordok maszkot egy boltban?! Köszi! Várom válaszod! 😂😂😂
2020. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
92%

" a viszont látásra!"

Akkor mégis mész pszichátriára?:))))

2020. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!