Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 árokpart ***** válasza:
87%
Egyébként az üzlet területén az üzlet tulajdonosai, biztonsági őrei adhatnak bárkinek is utasítást kérdező. Ugyanis ha belépsz egy bármilyen üzletbe, multilánchoz azzal egyfajta szerződést is kötsz, hogy elfogadod az ott lévő szabályokat. Ez olyan mint amikor felszállsz a villamosra és elfogadod a BKV üzletszabályzatát stimmel? Tehát ne a rendőrséget, katonaságot zaklasd ezzel a butasággal az üzletben lévő az üzlet területén intézkedési jogosultsággal lévő biztonsági emberek majd megmondják mit csinálhatsz az üzletben és mit nem. Ha nem tetszik nem muszáj oda bemenni, nem muszáj ott vásárolni. Ennyi.
2020. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az úgynevezett "vírus" helyett te és a te megvezethető, bírka, önbíráskodó, vakon hithű, akadékoskodó, mocskos kis fajtád jelenti a nagyobb veszélyt az emberiségre! A te fajtád volt az aki annak idején komcsi besugósdit játszott, vagy akár a középkorban szaladt a papbácsihoz jelenteni az eretnekeket, boszorkányokat. TI, jelentitek a veszélyt az emberiség szabadságára vagy en bloc létezésére, nem pedig ez a viccvírus.
2020. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
76%
Na most szerintem mindenki chill, mert ahogy olvasom ő nem lehet több 12-nél és csak unatkozik :D
2020. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim válasza:
100%
Kérdező, azt is lecsekkoltad ugye törvénytisztelő polgár létedre, hogy FFP3-as maszk volt-e mindenkin? Mert ezek a bugyigóból varrt maszkok nem állítják meg a kis tüskés barátodat, ha valóban koronás is, azt ugye tudod? Ha meg az én utamat állnád el a kocsiddal ad egy adnék egy lehetőséget, hogy elkotródj, ad kettő beverném a képed, mert semmi jogod korlátozni a személyes szabadságom, sem intézkedésre sem vagy jogosult, ha polgárőr lennél, akkor se lennék az.
2020. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy biztos troll, márcsak abból is tudható, hogy nem pontozta le a legtöbb választ, mert jól szórakozik rajta :)
2020. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenhol, ahol kötelező, hordom a maszkot. Rendőr se vagyok. Se eladó. De hogyha épp mellettem vernéd ki a hisztit a boltban ilyen miatt, akkor segítenék a biztiőrnek kibæszni téged az ajtó elé.
2020. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
59%
Tiszta óvoda. Mindenki gyerekesen mástól várja el, hogy vigyázzon rá, ahelyett, hogy felnőtt módra mindenki magára vigyázna.
2020. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
71%

Az önjelölt igazságosztókat mindenhol útálják, különösen akkor, ha amit ők igazságnak gondolnak, valójában hazugság.

Szóval ne akarj a saját elferdült értékrended szerint másokat feljelntgetni csak azért, mert nekik más a véleményük. Ők a te szabadságjogaidat is védik azzal, hogy ellenszegülnek az ilyen elmebeteg és teljesen értelmetlen korlátozásoknak. Ha pedig annyira félsz, akkor hordj te olyan szájkosarat, ami megvéd, és ne kisgyerek módjára mástól várd, hogy vigyázzon rád. Vagy hordj pelenkát is, nehogy félelmedbe becsinálj a gatyádba.

2020. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö! A cigányokkal meg a kur.vákkal is ilyen kemény vagy? Menj már be a gettóba meg a kur.vák lakásaira is rendet tenni!
2020. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!