Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
92%
#49, hagyd, nem tudja feldolgozni a szabálysértés és a bűncselekmény közti különbséget. :D
2020. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
92%
Nah,remélem nem tart olyan sokáig a gyógyszerhiány:)
2020. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ez nem a te hatásköröd. Én se ülök be az áruház pénztárába.Amúgy szerintem felesleges a maszk a buszon mikor olyan retkesek a buszok hogy hányinger.
2020. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

szerintem meg nem felesleges, mivel cseppfertőzéssel terjed. a levegőben is terjed! nézd meg olaszországot!


TUDOM hogy szabálysértés, de attól már az nem bűn? Nem olyan amit be KELL tartani?

2020. júl. 22. 20:57
 55/89 anonim ***** válasza:
93%
Skizofrén vagy? Az előbb már elköszöntél.. Rémlik?
2020. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezen már a moderátorok is röhögnek. :DD

A rendőr kollégáknak kitartást az ilyenekhez. :D

2020. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
91%

33. vagyok


"Na akkor, kedves katonai rendész, akkor mi a magyarázat arra, hogy tőlünk kicsit nyugatabbra azért nagyon nem így állnak hozzá?"


Függetlenül attól, hogy trollkérdés, nagyon bátran beszélsz te itt egy katonai rendésszel :D Én azért örülnék a helyedben, hogy türelmes ember(nek tűnik) :D


"valaki olvassa a híreket és tudja, milyen veszély leselkedik az egész emberiségre és szeretné, hogy ide magyarora ne jöjjön?"


Hát személy szerint én örülök, hogy nem jön ide a magyaróra, elég volt gimiben :D

2020. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
90%
Az előbb elköszöntél,én pedig megnyugodtam,hogy már elindultál a pszichátriára,de ezek szerint még nem:))
2020. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
89%

"TUDOM hogy szabálysértés, de attól már az nem bűn? Nem olyan amit be KELL tartani?"


A bűnt be kell tartani?

2020. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
92%

Úristen... Kérdező te szerintem sétálj egyet, szellőztesd ki a fejed mert nem vagy normális.

A szabálysértés és a bűncselekmény nem "egyforma".

Ez így neked pont elég, különböző a kettő az a lényeg.

2020. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!