Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
92%
Jólvan-jólvan, mostmár nyugodjál le egy kicsit, látod, kaptál vagy 70 választ, te állsz most a kör közepén, ahogy Pataky Attila is megmondta, elérted a célod :D
2020. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem ott dolgozol akkor mégis mi francról irkálsz ennyit??!

Ez vagy komolyan beteg, vagy kamu kérdés.

2020. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként Tisztelt Kérdező,hánykor van a takarodó? Csak szeretném tudni,mert addig ide nem jövök fel:D
2020. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
97%

596 (idős, beteg elhunyt március óta).

Július 22-én:

437 aktív fertőzött

76 beteg kórházban

4 beteg lélegeztetőgépen

9.5 millió emberre.

Van még kérdés?

2020. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 árokpart ***** válasza:
100%
Öregem nem állhatsz te senki elé pláne nem autóval. Önbíráskodásért remélem az ügyész úgy bevarr, hogy a nyár hátralévő részét a sitten töltöd. Idióta!
2020. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 árokpart ***** válasza:
92%
Úgy látszik a zárt osztályon is 9-kor van a villanyoltás. Csodálkozom az ottani ápolókon, mert pont az ilyenek miatt nem engednek sem mobiltelefont, sem netet használni , mert ezek képesek telefonon is random embereket hívogatni. A sima depressziós betegeket sajnálom, mert ők is miattuk szenvednek a kapcsolattartás hiánya miatt.
2020. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
100%

Én még a tömegközlekedésen sem hordok maszkot, mert ostobaság. Igaz, nem napi 20 perceket BKV-zom, hanem két-három naponta négy órát vonatozom.


Jól is néznénk ki, ha emiatt fulladoznék...

2020. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
92%
Elképzelem ahogy bemegyek egy boltba maszk nélkül, és egy árúfeltöltő máris telefonál a rendőrségre, ezzel egyidejűleg megpróbál "elkapni" és vissza tartani engem, majd a boltból kiszalad a parkolóba és "elém áll a kocsijával" nehogy időközben elhagyjam Pest megyét! 😂😂😂😂
2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%

77es.

Szerintem ezt nem kellett volna mondanod,mert képes rá,hogy hívj az internet rendőrséget:DDD

2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi srácok jelentkezzetek rendőrnek. Az tény hogy kevés a fizetés és túl vagyunk hajszolva az ilyen kérdező félék miatt, illetve gyűlöl minket az fél ország ha van kalapunk,ha nincs. Így viszont megnyugodhatnak mert lesz kapacitás ilyen hülyeségekre is.


Kérdező! Légyszíves próbáld felfogni azzal a csökevényes agyaddal hogy egy betöréshez vagy lopáshoz előbb megyünk ki mert az fontosabb. Hidd el, van ezekből is elég. Majd ha lesz időnk vagy kapacitásunk akkor megyünk az ilyen bejelentésekre is. Ha meg félted az életed, akkor tartsd magad a szlogenhez. MARADJ OTTHON!

2020. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!