Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni, ha látunk...

Mit lehet csinálni, ha látunk olyat aki nem visel maszkot, kihívjuk a rendőrséget, de mire az kiérkezik, addigra már lehet pestmegyében sincs az illető? A biztonsági őr, nem tartja vissza, én pedig nem tudom jogosult vagyok e visszatartani?

Figyelt kérdés
már 3x megtörtént ez az eset, egyszer sem maradtak addig, amíg kiéárkezett a rendőrség, szépen egy órán belül... jogom van visszatartani az ilyet? Vagy akkor én kerülök bajba?

2020. júl. 22. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
100%
Bűncselekmény elkövetéséhez azért picit komolyabb dolgokat kell tenni. De azért várom a paragrafust, köszi kérdező! 😂
2020. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:
Ha maga valóban katonai rendész, akkor erkölcsileg az ilyen megnyilvánulás, nem fér bele! NEM akarom hogy tarkónlőjje, csak, azt, hogy szankcionálja, vagy csináljon velük valamit, mert VESZÉLY HELYZET VAN! Nem én találtam ki, hanem maga az egészségügyi világszervezet hirdette ki! Miért nem lehet megérteni ezt? Miért én vagyok lecseszve aki szeretné hogy biztonságosabb legyen a környezete? Jelenleg még jól állunk, de ha a fegyelem tovább romlik, bajba kerülhetünk. nem tudom miért én vagyok itt lecseszve.
2020. júl. 22. 20:46
 43/89 anonim ***** válasza:
94%

“Most komolyan, nem hiszem el, hogy nektek ez a furcsa, hogy valaki rendet akarm... “


Nem a te dolgod rendet csinálni, érted?!

2020. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te hamarosan már közveszélyes leszel...
2020. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:

"Nem a te dolgod rendet csinálni, érted?!"


Ezért hívtam rendőrt! De itt lecsesztek, hogy azt se tegyem...

2020. júl. 22. 20:48
 46/89 anonim ***** válasza:
100%

A rablókra, betörőkre, tolvajokat, pedofilokra, erőszakolókra miért nem álltál még rá? Ők nem jelentenek veszélyt? Miért csak erre tudsz ugrani?

Tényleg baj van a toronyban, vizsgáltasd ki magad, ez nem normális, amit itt összevirnyíkolsz.

2020. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
100%

"De itt lecsesztek, hogy azt se tegyem..."

És milyen jól tették!

2020. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
93%

Hagyjátok, csak trollkodik. :) Elfogyott a gyógyszere és még mindig nincs rendelés.

Ebből is látszik mennyire mérgező a médiabutítás, és a pánikkeltés.

Az kezeletlen betegek megvadulnak basszus..

2020. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok rendőr. De még mindig várom azt a bizonyos törvényt tőled, amelyre hivatkozol a Büntető törvénykönyv melyik paragrafusát, milyen bűncselekményt követek el ha nem viselek maszkot egy boltban?! Na erre adjál választ utána szórakozz.
2020. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 A kérdező kommentje:

"A rablókra, betörőkre, tolvajokat, pedofilokra, erőszakolókra miért nem álltál még rá? Ők nem jelentenek veszélyt? Miért csak erre tudsz ugrani?"


Nem igaz, ha ilyet látnék, arra is kihívnám, ahogy akkor is kihívtam, amikor a szomszédban örjöngtek este 10 órakkor.

2020. júl. 22. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!