Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A férjem első házasságából...

A férjem első házasságából született gyerek örökölhet-e? (miután a férjem meghalt), ha mindent, mar jóval a halála előtt a közös gyermekünkre irattunk, tehát a mi nevünkön semmi sincs.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

Na ettől féltem, 1 jó ügyvédtől.... Odavan a 25 éves szorongásom, aggodalmam. Szegény gyermekem, mi lesz vele...

Tehát mégsem voltunk elég óvatosak. Én bizom benne , hogy mégsem fog neki sikerülni, és békén hagy.

2009. okt. 20. 13:58
 12/77 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, megyek hányni tőled. Undorító vagy, és ezt tiszta szívemből mondom. Egyszer valószínűleg visszakapod, te pénzéhes senki.
2009. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
86%

"Na ácsi! Lehet, hogy nem ": hozzászóló:

én írtam előtted amit beidéztél. Én is férfi vagyok. Kicsit nézz magadba. Ha a feleséged megpróbálna úgy eltiltani a gyermekedtől, hogy totál jogtalan, akkor képes lenne rá? Te hagynád? Egy igazi apa ezt nem hagyja. Ha tleg így történt, akkor ott a férj is hibás, ez viszont, hogy szerinted az előző feleség csak a pénzért csináltatta fel magát meg minden, nagyobb spekuláció minthogy mi azt feltételezzük, hogy a férj leszarta a gyereket alapból.

2009. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
76%
amúgy vagy nagyon pénzéhes buta a kérdező, vagy pedig kamukérdés.
2009. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Törvényes felesége volt, amikor megismertem akkor váltak.De ez most fontos??

És , igen, a feleség is tiltotta tőlünk. És amikor 25 éves volt, pofátlanul megjelent az életünkben - ugyebár meg akarta ismerni az apját !! Minek kell már ebben a korban apa neki? Soha nem kért semmit tőlünk, de én tudom, hody az ördög nem alszik.

2009. okt. 20. 14:08
 16/77 anonim ***** válasza:
82%

"És amikor 25 éves volt, pofátlanul megjelent az életünkben - ugyebár meg akarta ismerni az apját !! Minek kell már ebben a korban apa neki?"


Mi az, hogy pofátlanul? Nehogy már a gyerek legyen a hibás! Joga van megismerni az apját!!!!!! Minek kell neki apa????? Te tényleg egy NULLA vagy!!!!

2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
88%

Neked annak idején miért kellett apa? Vagy elég, hogy neked volt apád, másnak már ne legyen? Hát tudod, 25 évesen is hiányzik egy szülő, pláne akkor tudja megérteni azt, amit gyerekkorában még nem tudott, hogy az apja miért hagyta el. Főleg, ha nem kért tőletek semmit, akkor pláne tiszták voltak a szándékai. Szegény férjed forog a sírjában, hogy egy ilyen pénzéhes, jellemtelen nőt vett el, mint te!!!! Tudod, gondolkozni kellett volna annak idején, és nem egy elvált emberhez hozzámenni, mert az első családját nem tudod kitörölni, bármennyire is szeretnéd!

Nekem is elment apám gyerekkoromban, úgyhogy tudom, mit beszélek, és így is tűrtőztetnem kell magam, hogy ne írjak valami igazán cifrát!

2009. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és a pofátlan te vagy! Még egy jó tanács: töröltesd a kérdést, mert már így is a béka s.gge alatt vagy a válaszolók szemében! A sohaviszontnemlátásra!
2009. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
83%
Az tudom biztosan ha ti csináltok egy házassági vagyon közöség megszütetést ügyvéddel,és a te nevere kerül minden ,mégha ajándéként is kapnád,15 év után a tied csakis és senkinek nem jár belöle!Ez ügyvéd mondta.
2009. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:

Ugy gondoltam, hogy szakember véleményét fogom itt megtalálni, nem pedig egy csomó érzelmes véleményáradatot...

Tényleg nincs itt 1 ügyvéd??

2009. okt. 20. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!