Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A férjem első házasságából...

A férjem első házasságából született gyerek örökölhet-e? (miután a férjem meghalt), ha mindent, mar jóval a halála előtt a közös gyermekünkre irattunk, tehát a mi nevünkön semmi sincs.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
92%
Nem az számít, hogy kinek vették, hanem, hoyg miből.
2009. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
91%
Ha az apai nagyapádnak vették akkor elég hülye megoldás, mert ha ő meghal (és valószínűleg előbb hal meg, mint apukád), akkor apukád megörökli a házat és akkor a 15 év újra kezdődik, ha akkor másra, mondjuk rád íratja. Tényleg jó ügyvéd lehetett:)
2009. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
42%

Szerinted ennyire hülyék vagyunk, hogy apai nagyapmra írattuk?

Na mindegy, nem vitatkozom. Nekünk az ügyvéd, vagyi ügyvédek egészen mást mondtak erről. De Ti csak vitatkozzatok tovább. Remélem apu még sokáig fog élni és a gyaga bátyám egy fillért sem lát semmiből, mert nem érdemli meg.

2009. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
89%
Elárulom én is jogász vagyok, ha eddig nem jöttél volna rá. De nekem mindegy. Szerintem a törvényt azért te is tudod értelmezni. Azt egyébként én is remélem, hogy apukád sokáig él, én nem rosszat akarok nektek, csak azt írtam le mi a jogszabály, te annak hiszel akinek akarsz.
2009. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
38%
Én meg űrhajós...
2009. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
79%
a 88%-OSNAK ha 15 éven belül hal meg ,akkor biróság által követlheti igen is a köteles részt!Tudod utána tudnak nézni pl:folyoszámla stb honnan is volt pénze a házra?És nem gondolod ,hogy h.ülyék a biróságon?Egyböl rájönnek honnan volt ki is adta el a házát,vagy lakását elötte a családból?Szerinted erre nem jön rá a biróság?
2009. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
85%
A bíróság nem "JÖN RÁ" semmire. Ezt a gyereknek kell bizonyítani!!!!!
2009. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
91%
Hát szeritem simán utána tudnak nézni a folyoszámláknak is!Kinek mennyi péze volt a családból.
2009. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
60%
Hát, egy bank nem nagyon tud szerintem 5 évnél régebbi adatokat előadni.
2009. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
73%

Remélem a balekod gyereke meg fogja kapni jogos örökségét, és a te elkényeztetett plázapics.ád egy fillért sem fog kapni! Ami külön felháborító, hogy pár birka még a kérdező seg.gét is fényesre nyalja. A te felelősséged lett volna a balekod észhez téríteni, te pénzé.hes ri.banc állat! Az igazság fáj!


A sors kereke forog, és most megyek hányn.i, mert rosszul lettem ettől a sok hülyeségedtől, kérdező!


Lehet lepontozni, ahogy mondtam, az igazság fáj!

2009. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!