Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A férjem első házasságából...

A férjem első házasságából született gyerek örökölhet-e? (miután a férjem meghalt), ha mindent, mar jóval a halála előtt a közös gyermekünkre irattunk, tehát a mi nevünkön semmi sincs.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú, hogy vannak nők akik így gondolkoznak. Remélem azt tudod, hogy semmivel sem vagy jobb az exfeleségnél, aki az apja ellen nevelte a fiát. Úgy látszik a férjed mindíg egy típusú nőre bukik.
2009. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
49%

Hogy lehet valaki ekkora r.......? Kedves kérdező remélem megbüntet a Jó Isten és koldulni fogsz míg élsz!! Elképesztő,hogy milyen emberek vannak:(((

Komolyan mondom ez már sok így kora reggel....!!!!!!!!

2009. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
80%
Miért vagyok felhárborodval amiért ti dolgoztok meg(és ha a nő többet keres,ne adj isten a férje nem dolgozik),nyilván mindenki azt szeretné ,hogy a saját közös gyereké legyen.Az más dolog ,hogy nem látogassa,de részben megértem azt is,ha ugy lett ráerőszakolval a gyerek!Könnyű mások felett itélkezni,kivánom mindenkinek élje át!Kiváncsi elnnék ti ,hogy viselkednétek?
2009. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
86%
Be vennétek a buliba, csak pofáztok!
2009. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim válasza:
35%

Kedves Kérdező!

Én ügyvéd vagyok!Amennyiben a férjed első házasságából született gyermek édesanyja követeli az örökség felét,pert indíthat,megkezdődnek a vizsgálatok,hogy valóban a Te férjed volt az ő gyermeke apja...és ha bírósági ügy lesz belőle,akkor több,mint 90%hogy fele vagyon a Te gyermekedet illeti és fele pedig az előző kapcsolatából való gyermeket.

És remélem,hogy így lesz,mert nem tehetném de leírom,hogyha valaki ezt az oldalt kinyomtatja és megtudják,hogy ki vagy(cím,név,stb...),nagyon ráfaraghatsz,azért amiket kérdeztél és kijelentettél.És lehet,hogy el is kezdek nyomozgatni...úgyis ráérek egy picit.

2010. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Szégyen és gyalázat amit csináltál! Szerintem nincs bőr a képeden.
2010. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Megáll az ész, hogy milyen gusztustalan, undorító "emberek" élnek a világon. Igazi parazita élősködő vagy.
2010. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!