Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség mindent megtehet?

A rendőrség mindent megtehet?

Figyelt kérdés
2 napja bevittek...,mert a helyi csehóban,volt egy kis szóváltás,de semmi affér.Bent a rendőrségen,mivel hogy nem adtam meg a kötelező tiszteletet,hátrabilincselt kézzel úgy képen rúgtak,hogy alig látok,akkora mokkám van,pár bordám is oda lehet,stb...de nekem alá kellet írnom egy nyilatkozatot,hogy "rendőrségi intézkedés módjával panasszal nem élek".A másik,hogy mire hazakeveredtem a biciklimet is lenyúlták.Sajna senkihez nem fordulhatok,,hisz rám erőltették az aláírást.Azóta alig kapok levegőt,gondolom a bordám nyomja...hú cefetül nézek ki.Lehet ebből rendőrségi feljelentésem?Csak 1órára voltam előállítva és jöhettem haza.

2013. dec. 13. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ezt nem tehették volna meg. Továbbá mit jelent h nem adtad meg a tiszteletet? Bár ha igaz amit írsz ilyen durvát nem kaphattál volna anyázásé se. Minek írtad alá? De am kell tanu aki tudja h kutya bajod se volt, a jardról látleletért kellett volna menned azonnal!!! Mikor volt? Lehet h nem késő most sem.
2013. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
63%
Majd máskor megadod a tiszteletet!
2013. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
24%

hogyne forulhatnál! azért megálljunki már!

nagyon de nagyon gyorsan húzzál el kórház baleseti ambulanciájára látleletet vetetni !!!!! utána pedig a Nyomozó Ügyészségen feljelentést tenni!

Az aláírás miatt ne aggódj, ezt kb minden gyanúsított elmondhatná, ez nem újdonság!


A kényszer alatt tett vallomás vagy aláírás stb nem tekinthető elfogadottnak.


Az ész megáll tényleg, de én javaslom egyébként még a médiához ill. nbemzetközi emberjogi szervezethez való forduzlást, és most így ahogy vagy, csinálj magadról fotókat, videót, és nyomd csak fel a youtuibera, lássák csak h a kedves magyar rendőrség milyen módszerekkel dolgozik. legalábbis én ezt tenném. azért megálljunk egy pillanatra , hol élünk?


itt meg a második válaszoló írása jól tükrözi ezt a diktatórikus maradvány-személetet, mert tegyük fel h az illető a legkisebb mértékben se ad meg semmilyen rtiszteletet, nos egyí rendőpr akkor se nyúlhat hozzá, nemhogy ilyen barbár módon megverje!

Úgyhogy persze te tudod, de én ezt nem hagynám annyiban, csak arra figyelj, hogy legyen tanúd, aki látott konkrétan az eset után, mert különben aZ ILYENEKET KI SZOKTÁK MAGYARÁZNI AZZAL, HOGY NYILVÁN AZ UTCÁN VERTÉK MEG A CIGÓK, MIKÖZBEN HAZAFELÉ TARTOTT.


sajnos az ügyészség nem igazán tölti be magyarországon a felügyeleti szerv szerepét, ezért írtam h olyan emberjogi szervezethez is fordulj, amelyik nemzetközi de van itt irodája! (pl. Helsinki). Látlelet még ma legyen meg, mert különben semmit se fog érni!


ezeket az elemeket el kell távolítani a közéletből, legfőképpen a rendőrség kötelékéből, mert összekeverik a szerepeket, az ilyen nem rendőr, hanem kőkemény bűnöző, mint azt te is tapasztaltad. már elnézést, de súlyos testi sértést elkövetni, vagy ez most tényállásszerűen bántalmazni hivatalos eljárásban lassan már a Balkánon se megengedett! Mindent el kell követni, hogy az ilyen alakokat mihamarabb kivonják a forgalomból egy 10 évre.

2013. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
természetesen ne a helyi kócerájnál tedd meg a feljelentést, ahol majd szépen "eltűnik", hanem mindenképpen (megyei) felettes szervnél!
2013. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
66%

Többet érnél vele ha tanulnál egy kis jó modort, nem hpajkodnál a kocsmában és tisztelettudóan beszélnél a rendőrökkel (is)!

Érdekes ez, mert én is szoktam kocsmába járni, mégsem volt semmilyen afférom ott. Volt hogy bejöttek a rendőrök, gondolom kereshetek valakit, mert mindenkit leigazoltattak, Nálam nem volt semmi, bediktáltam a nevem, cím, wokitokiztak egy sort, majd udvariasan köszöntek és elmentek.


Engem miért nem bántottak soha a rendőrök? Más becsületes embert miért nem bántanak soha a rendőrök? Na erre felelj te bestia!

Akit megvernek a rendőrök azoknak mindig van valami vaj a fülük mögött. Ott volt például az a román, akit agyonvertek! Az is láncfűrészt lopott!

aztán te is elismered, hogy tiszteletlen voltál, és még neked áll feljebb!

2013. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
0%

te jó ég, most még egyszer elolvastam, nos ez így jogilag nem is csak súlyos testi sértés és hivatalos eljárásban elkövetett bántalmazás, de akkor ott van még a közokirathamisítás is és a rablás tényállása is azáltal, hogy erőszakot alkalmazva lopták el a biciklidet.

na ne haragudj, de ez úgy minimum 15 év nekik, és még ráadásképpen csoportosan elkövetve ...


nagyon de nagyon durva bűncselekményeket írtál le, ezt semmiképpen se lehet annyiban hagyni!

2013. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
0%

5-dik:

tényleg? szal egy lopás nálad = halálra verés büntetéssel?


na meg felvilágosítalak, hogy ma már egész nyugodtan konkrétan még a k... anyjába is elküldheti a rendőrt az állampolgár, ugyanis már rég kivették a Btk-ból a "Hatóság sértegetése" tényállást, azaz nem követ el vele semmit, jogában áll!


számomra hihetetlen, hogy így 2013-ban ilyen gondolkodású alakok még léteznek ... de hát itt a példa, és ez igen lesújtó!

2013. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:

Még jó hogy a rendőrök összetartanak, és szépen mindegyikük tagadni fog.

Azt meg nem mondta ez a kötekedő, tiszteletlen alak egy szóval sem, hogy a biciklijét a rendőrök lopták volna el.

Azt írja, hogy mire hazakeveredett addigra lenyúlták. Gondolom ott maradt a kocsma előtt és onnan lophatták el.

De végül is kit érdekel? Megérdemelte!

2013. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
40%

Nem érdekel a BTK. Ha engemet (aki nem vagyok hatósági személy) valaki elküld a k-anyámba, én rommá verem.

Na nehogy már egy rendőr ezt ne tehesse meg!

Egy dolog a buta papírjogotok! Az nem egyenlő a gyakorlattal, azt csak úgy kitalálták fent az okosok a parlamentben.

2013. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:

még amit tehetsz, hogy MOST AZONNAL tértivevényes módon feladod a Nyomozó Ügyészségre a leveledet, melyben közlöd, hogy az xx-án tett rendőrségi vallomásodat/egyéb aláírt rendőrségi papírokat, nyilatkozatokat visszavonod, mert azokat csak kényszer hatása alatt tetted. ennyi, ennél jobban hirtelen nem tudod ledokumentálni, de szal siess, mert a látleleten fog elcsúszni a dolog!

aztán utána meg szépen ülj le és fogalmazd meg részletesen a feljelentésed!

2013. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!