Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség mindent megtehet?

A rendőrség mindent megtehet?

Figyelt kérdés
2 napja bevittek...,mert a helyi csehóban,volt egy kis szóváltás,de semmi affér.Bent a rendőrségen,mivel hogy nem adtam meg a kötelező tiszteletet,hátrabilincselt kézzel úgy képen rúgtak,hogy alig látok,akkora mokkám van,pár bordám is oda lehet,stb...de nekem alá kellet írnom egy nyilatkozatot,hogy "rendőrségi intézkedés módjával panasszal nem élek".A másik,hogy mire hazakeveredtem a biciklimet is lenyúlták.Sajna senkihez nem fordulhatok,,hisz rám erőltették az aláírást.Azóta alig kapok levegőt,gondolom a bordám nyomja...hú cefetül nézek ki.Lehet ebből rendőrségi feljelentésem?Csak 1órára voltam előállítva és jöhettem haza.

2013. dec. 13. 07:47
 81/100 A kérdező kommentje:
75-ös.Mi az szereztél egy rajongói tábort?..."Kamukirályos":Én nem kamuzok,te pontvadászol!Az lejárató kiírást,nem én írtam,hanem te akarsz ezzel lejáratni!Valamelyik ellenzéki lehetett,a dátumot nézve.1-2 pofon?Oké,azt az "egy-két pofont" én se sajnálom el senkitől!Pá "hazafik"!Gyepáljátok jó erősen a billentyűket,hisz az se tud visszaütni!
2013. dec. 19. 21:11
 82/100 anonim ***** válasza:

de most tök jól el lehet vitázni sok baromságon, azonban az alaphelyzetet foglaljuk össze nagyon egyszerűen:


adott egy ember aki ám legyen, és legrosszabb esetben is elkövetett egy szabálysértést. oké. ezért kap mondjuk egy 50 ezres bírságot.


Ezzel szemben pedig adott egy csoport rendőrruhába bújtatott masszív bűnöző, akik hivatalos eljárásban és csoportosan (!) súlyos testi sértést követtek el egy védekezésre képtelen emberrel szemben, azaz az összes létező minősítő körülményt kimerítve kb, amiért még a legfinomabban nézve is olyan 7-8 év járna fejenként, ha jogállamban lennénk.


ennyi a történet, a többit lehet ide-oda kanyarítani, de ez ilyen egyszerű.

2013. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
Hálát adok az Istennek, hogy nem élünk jogállamban.
2013. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:

de mert? hol látod a tévedést a leírásomban?

melyik része nem igaz?

2013. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:

a belinkelt elég idióta kérdésre:


"hát sztem ez a kérdés elég nagy hülyeség, már bocs.

ki a tököm unatkozna annyira, h ül otthon és gyártja a kamukérdéseket? azért ennyire sztem senki nincs elengedve szabadidővel.


ilyen esetekben inkább arról van szó, h ami a birkatömeg számára ismeretlen jelenség, vagy ráadásul tabutéma, azt igyekeznek legtöbben gyorsan lekamusozni, mert a végén még tényleg kiderül az igazság, de azélrt azt is megfigyeltem, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél is mindig felbukkan 1 -1 józan eszű, aki képben van az élettel kapcsolatban, és egyáltalán tudja, mi zajlik körülötte. persze őt szintén azonnal lehazugozzzák, de hát az ember már csak így működik ... ami kellemetlen vagy akárcsak hihetetlen, mert ő maga személy szerint nem tudja valósnak elképzelni, az természetesen csak hülyeség lehet, és indulnak a különböző durva elfojtási mechanizmusok."

2013. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy kamu a kérdés. Én elhiszem, hogy minden úgy történet, ahogy a kérdező azt előadja, mégis a rendőröknek adok igazat!

Nincsenek ártatlan emberek, mindenkinek van valami vaj a füle mögött, így mindenkire ráfér egy jó alapos verés.

Különben is; inkább szenvedjen száz ártatlan, mintsem megmeneküljön egy bűnös. Nekem ez a véleményem.

Nem kell ide jogállam! Minek? Ennek a sok csürhének? A sok kocsmatöltelék, kötekedős baromnak?

A kérdező még azt is elismeri, hogy biciklivel ment a kocsmába! Majd tudod mikor hiszem el, hogy tolni akarta hazafelé!?

Megérdemelte, amit kapott.

Örüljön, hogy nem járt úgy, mint az a román láncfűrész tolvaj, akit agyonvertek a rendőrök. Megúszta a nyomorult!

2013. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
nos, teljesen igazad van. de ha a súlyossági fokot nézzük, akkor vajon eme díszes társaságra mekkora verés férne? ajajajjj ...
2013. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 A kérdező kommentje:
86-os!!! Te ártatlan mintapolgár!Itt egyedül te vagy hibátlan!Az összes többi ember bűnös,hisz te írtad,hogy van valami vaj a füle mögött! Nézzük a vallást,hisz írtad,hogy mondjak el "Mi atyánkat" stb.Oké van kb. 2-3 milliárd katolikus,ahol kötelező a gyónás ha jól tudom.Miről is szól a gyónás???Ezek szerint te pofozással nevelnél meg mindenkit!?A sorok közt ezt olvasom.Bicikli a kocsma előtt:Esküszöm minden egyes kocsma mellé állítsunk egy járőrt egy szondával!Ha véletlenül ki mutat valamit,jöhet a kommandó:)!Tegyük még hozzá,hogy esetleg,nem jó a világítás,nincs bukósisak,nem kukás mellényben van..stb!Mert te ezt akarod,ezt a diktatórikus rendszert!Vannak nagyon normális rendőrök,aki megérdemli a tiszteletet!Pl:Mentem a kocsival a városban,de a zebrán,nem lelépett az illető,hanem kiszaladt elém,be kellett satuznom.Pont szemben állt velem az a normális rendőr,mert széttártam a kezem és ő vissza mosolygott és a fejét csóválta!De te ezért is jól elveretnél igaz???
2013. dec. 22. 08:36
 89/100 anonim ***** válasza:

- Ne keverd ide a gyónást, mert annak ehhez semmi köze!

Az hogy Isten megbocsát neked és teszem azt megmenekülsz a túlvilági bűnhődéstől az nem jelenti azt, hogy itt a földön is elkerülhetnéd méltó büntetésedet!


- Nem mindenkit nevelnék pofozással!

Egyeseket tüzes-vassal sütögetnék, másokat egy főtéren kiállított kalodába zárnék, hogy a nép leköphesse és rohadt zöldségekkel dobálhassa őket. Megint másoknak ún. virágzó körtét dugnék a végbelébe.

A javíthatatlanokat pedig felkötném. Olyan szép magas fák vannak mindenfele az országban, csak egy tábla hiányzik róluk; "Ennek a fának a teherbírása 6 bűnöző" De akkor azok lógjanak is rajta.

Ha jól tudom a büntetőjog-tudomány megkülönbözteti a speciális és a generális prevenciót. Hát nem a halálbüntetés a legzseniálisabb ebben a tekintetben?

A speciális prevenció azt jelenti, hogy próbálják megelőzni, hogy elkövető bűnismétlését. Ha kivégezzük, akkor már biztosan nem bűnözik többet.

Persze a kivégzése előtt meggyónhat, nem vagyunk mi nácik vagy bolsevikok. A gyónás az meg már nem a világi igazságszolgáltatásra tartozik, hanem csak rá meg Istenre.


- Kapsz egy piros pontot tőlem, mert látom megtanultad leírni a diktatórikus szót. Gratulálok!

Nem csak büntetni kell, hanem jutalmazni is a trógereket.

Rossz voltál ezért a rendőrbácsik eltángáltak, de most jól viselkedtél hát kaptál egy piros pontot.


- Amit a hozzászólásod végén említettél esetet, hogy a zebrán átszaladt valaki... nos ebben igazad van.

Ebben az esetben a rendőrnek az átszaladó gyalogost kellett volna jól elvernie.

2013. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 A kérdező kommentje:

Első bekezdésed:A "földi Istent" játszod.


Második:Elárultad magad,hogy mekkora egy szadista vagy.Halálbüntetés,tök jó ötlet,mert ha benézi valaki,hogy ki az igazi tettes,akkor te koporsóba küldenél még egy ártatlant is.Ugyanis,a te módszereiddel,bármit bevallana az ember,csak hagyják már abba!


Harmadik:Kösz:)!Szarkasztikusan vissza is adom,nem kell az "űbert" előttem játszanod!


Negyedik:Hihetetlen vagy:).Még én vagyok a balhés???Te tényleg mindenkit elakarsz veretni...

Tudod nem haragszok rád,mert különc vagy.Engem elbecézgettél mindenféle jóval,félre pöttyintettem egy szót,nem vagyok Magyar most meg épp tróger,de alakulsz,mert a végén még talán tudsz szépet is írni,nem csak a szennyet:)!Fogadd őszinte részvétem ezért a gondolkodásmódért!

2013. dec. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!