Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség mindent megtehet?

A rendőrség mindent megtehet?

Figyelt kérdés
2 napja bevittek...,mert a helyi csehóban,volt egy kis szóváltás,de semmi affér.Bent a rendőrségen,mivel hogy nem adtam meg a kötelező tiszteletet,hátrabilincselt kézzel úgy képen rúgtak,hogy alig látok,akkora mokkám van,pár bordám is oda lehet,stb...de nekem alá kellet írnom egy nyilatkozatot,hogy "rendőrségi intézkedés módjával panasszal nem élek".A másik,hogy mire hazakeveredtem a biciklimet is lenyúlták.Sajna senkihez nem fordulhatok,,hisz rám erőltették az aláírást.Azóta alig kapok levegőt,gondolom a bordám nyomja...hú cefetül nézek ki.Lehet ebből rendőrségi feljelentésem?Csak 1órára voltam előállítva és jöhettem haza.

2013. dec. 13. 07:47
 71/100 anonim ***** válasza:
A rendőrségen nem micimackót játszanak, hála Istennek. Kell valami erő a bűnözőkkel szemben.
2013. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 A kérdező kommentje:
Nem tudsz te se provokálni:)!Egyszerűen elárultad magad,hogy 20 perc alatt szépen elküldtél a hősök hazájába:)!Vigyázz mert a közmunkával új vitát robbantasz ki!Fogalmad sincs,hogy kit becézgetsz!Semmi közöm a közmunkához,abból csak a politikusok élnek meg,(szerintük).Nem tudok Magyarul?Lehet,de te meg nem vagy igazi Magyar!
2013. dec. 19. 13:56
 73/100 A kérdező kommentje:
Igen kell erő a "BŰNÖZŐKKEL" szemben,na de azok kint rohangálnak,de melyik rendőr rohan utána?Mondom az egyik ismerősöm kibelezték a romák szó szerint,még nyáron.Azóta sincs meg a tettes!Szerencsétlennek az volt a "bűne",hogy nem cigizett és nem tudott adni a bicskásnak!De 2 romát mégis előállítottak,a bicskás viszont sehol!"majd csak feladja magát.."
2013. dec. 19. 14:04
 74/100 A kérdező kommentje:
bocs-ismerősömet,mielőtt kapnék egy nyelvtan leckét megint.
2013. dec. 19. 14:06
 75/100 anonim ***** válasza:

Mert te igaz magyar vagy? Tényleg, rögtön levettem!

Hisz az imént még azt latolgattad, hogy két pofon miatt elhagyod a hazádat.

Az ilyen "igaz magyarokra" nincs is szükségünk, megleszünk nélküled is! Menj csak ki szépen tányérnyalogatónak Angliába, közben meg verheted a melledet, hogy te milyen igaz magyar vagy! Vidd a címeres sapkádat is, hogy az indiai főnököd is láthassa, hogy egy igaz magyarral van dolga!

2013. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok-e?Ezért mondom,hogy nem ismersz!A szélső jobb oldal elbújhatna mögöttem,rajtad meg látszik hogy komcsi eszméid vannak,mert te nem állnál fel az tuti egy horda suttyó kokszi ellen,de én megteszem bármikor,meg is tettem,megsúgjam hogy lehet a bicskások ellen egyedül felállni?Inkább nem!Próbáld ki!Itt ahol lakok egy sincs,vajon miért?Ilyenből kellene több,hogy a reális bűnözőket összegyűjtsük és a "nagymenőkkel" összezárni!Csak hát a "demokrácia" betiltotta!Ez a rendőr dolga,nem a civileké!De ha rendőr nem tesz semmit,akkor jövünk mi!Nem gárdista,nem szkinhed vagyok!Nekem parancsolgatna egy mi is?:)Indiai?Ajjha!Te félsz a gárdától?Valószínű,mert csak az fél tőle,akinek oka van rá!Tudod te mi az eszméjük egyáltalán?Nem a náci világban élnek elhiheted!Egy kis idézetek,csak egy dalból!"A gyáva az ki szólni nem mer, hát mondd ki nyíltan nagymenő..."légy kicsit laza, ne légy se puding, se tejbegríz",érted most már?Nem,ugyanis soha senki nem bántott meg semmivel,így eltudom képzelni,menyire elvagy kényeztetve.
2013. dec. 19. 17:16
 77/100 anonim ***** válasza:

"videokamerás felvétel a

kihallgatásokról és előállításokról"


a rendőrség sok helyen használ kamerát. Ez ellen meg mindenki tiltakozik, mert így felveszik az igazságot és kiderülne, hogy a rendőrnek van igaza. :-)

2013. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:

"két pofon miatt elhagyod a hazádat."

De nagy hazafi itt valaki. :D

2013. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
kamukirály!
2013. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!