Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség mindent megtehet?

A rendőrség mindent megtehet?

Figyelt kérdés
2 napja bevittek...,mert a helyi csehóban,volt egy kis szóváltás,de semmi affér.Bent a rendőrségen,mivel hogy nem adtam meg a kötelező tiszteletet,hátrabilincselt kézzel úgy képen rúgtak,hogy alig látok,akkora mokkám van,pár bordám is oda lehet,stb...de nekem alá kellet írnom egy nyilatkozatot,hogy "rendőrségi intézkedés módjával panasszal nem élek".A másik,hogy mire hazakeveredtem a biciklimet is lenyúlták.Sajna senkihez nem fordulhatok,,hisz rám erőltették az aláírást.Azóta alig kapok levegőt,gondolom a bordám nyomja...hú cefetül nézek ki.Lehet ebből rendőrségi feljelentésem?Csak 1órára voltam előállítva és jöhettem haza.

2013. dec. 13. 07:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad szavazni a jobbikra, mert a csendőrök ilyenek lennének. Azok az igazi butákból állnának.


egyébként meg így kellene tenni a rendőröknek, akkor nagyobb rend lenne. Én biztos nem panaszkodnék:-)

2013. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:

de még mindig mindenki figyelmen kívül hagyja, hogy és a rendőröket akkor ki fogja elverni jó alaposan az ilyen brutális bűncselekményekért?


vagy hogy az egyenruha mentesíti őket a bűnelkövetés miatti büntetés alól? vagy hogy van ez akkor?

2013. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
Régen is elvertek a rendőrök mindenkit, úgy volt rend. A 80-as években meg főleg. És nem volt bűncselekmény
2013. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:

Egyébként aki nem ad igazat a rendőrnek mit tett volna fordított helyzetben, ha valaki odamegy hozzá és beint?


Persze semmit, mert a legtöbb gyenge lenne ahhoz is, hogy magát védje.

2013. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:

Nem játszom a "földi Istent" te szerencsétlen! A Könyvben is írva van, hogy "add meg császárnak, ami a császáré, és Istennek, ami az Istenné"


Nem adtam én jelt semmiféle szadizmusnak, ezek a büntetések szerintem nagyon is humánusak. A halálbüntetés intézményét természetesen úgy kell visszavezetni a jogrendszerbe, hogy az alkalmazása szigorú garanciákhoz legyen kötve. Kínvallatásról én nem írtam. Ezek a már elítéltek büntetései lennének, nem kriminalisztikai eszközök.


Azt a szót, hogy magyar (mondat közepén) nem nagybetűvel kezdeni.


A gondolkodásmódommal semmi probléma. A halálbüntetéssel a lakosság nyolcvan százaléka egyetért, ahogy azzal is, hogy az ilyen szemteleneket megpofozza egy kicsit a rendőr. A te agyaddal van valami gikszer. Sokat vertek már gyerekkorodban is, már akkor sem fértél a bőrödbe!

2013. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 A kérdező kommentje:

Ha nem játszod a földi Istent,akkor annak hiszed magad!Kezd alakulni egy súlyos skizó tünet.

Nem adtad jelét a szadizmusaidnak,olvasod is amit írsz?Te mindenkit meg akarsz veretni,az utolsó mondatod is a verésről szól.Egyre jobban bebizonyosodik,hogy igen csak a szélső baloldal felé kacsingatsz!A verés se kínvallatás végül is!Egyszer kerülnél egy ilyen kellemetlen helyzetben,mondjuk,benézed az adóbevallásod,és kapsz egy pár sallert,mindent bevallanál,hogy sikkasztottál,adócsaló vagy egyéb nyalánkságok...A saját fegyveredbe esnél bele!

Megint okít a tanár úr,mert kihangsúlyoztam a MAGYAR szót."Azt a szót, hogy magyar (mondat közepén) nem nagybetűvel kezdeni." Én lenni szép magyar beszéd tanítója!A "könyvet" se nem írni nagybetűvel mondat közepén."jelt",vagy jelét?..stb.

Képzeld nekem sincs a gondolkodásoddal semmi bajom,hisz azt nem hallom nem látom,de én most gondoltam valamire,te ezért is elveretnél igaz?A többi része egyértelmű,hogy ki is a szemtelen és a provokátor!Figyi,ha te a halálbüntetés mellett vagy,akkor lehetnél a hóhér,bevállalnád?

A többi hasznos hozzászólótól elnézést kérek,de legalább ti is felvidultok velem együtt!

2013. dec. 23. 18:00
 97/100 anonim ***** válasza:

honnan veszed ezt a hülyeséget?


1, természetesen több nemzetközi egyezmény miatt se lehet visszaállítani nálunk a halálbüntetést, szal ezen kár filózni is, függetlenül attól h az egy másik szociol. tény h az ég adta világon semmi értelme, mert a visszatartó ereje nulla


2, még hogy régen se volt bűncselekmény? na nemá .. aki ilyeneket ír, legyen szíves, vegyen már elő egy Btk-t, akár a 80-as évekbelit, akár a jelenlegit, és nézzen már kicsit utána a tényeknek!


3, miből gondolod h a rendőrök csupa isten emberekből állnak, akiknek feladatuk a jogellenes igazságosztás? ezt a tévedést is honnan veszik sokan? épp itt a jó példa arra h bizony masszív bűnözőkről van szó, akiknek semmi keresnivalójuk nem lenne a rendőrség kötelékében! most akkor ezektől várjunk rendet? na neeeee ... ugye te is érzed az ellentmondást? legalább nyugtass meg!

2013. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 A kérdező kommentje:
97-es Neked nem fog válaszolni,engem provokál!Talán így,hogy most ezt elolvassa és megpróbáljon mindenre rácáfolni,így van rá esély egyedül.Vagy gondolkodik "jog"erősen!
2013. dec. 23. 18:28
 99/100 anonim ***** válasza:

felőlem ...

azt látom, h észérvekkel nem tud mit kezdeni, csak nyomja a sületlenségeket, de semmi baj, én azért tőle függetlenül is leírtam a valós helyzetet, csak mert idegesített a hülyeség erőszakolgatása itt folyamatosan :(

2013. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 A kérdező kommentje:
Hidd el nem csak te látod így,de sokan kényszerből belemenekülnek a mese szép álomvilágba,amíg úgy nem járnak míg én,a valóságot meg összekeverik a média által leadott anyaggal!Az "ellenzéki provokátor",totálisan másképp nézi a eseményeket.Igen,csak nézi,de nem látja!Szörnyű amiket irkált...Tudod mit mondok!Békés Karácsonyt mindenkinek!Talán még ő se akar lemészároltatni senkit se ma.
2013. dec. 24. 11:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!