Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés
bby2019 nevű felhasználó kérdése:

Ezzel fogok eredményt elérni?

20 nap múlva iskola. És elterveztem hogy addig mindennap futni fogok heti 1 pihenőnappal. Persze utána is folytatnám , de ezalatt a 20 nap alatt fogok látható eredményt elérni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: futás, sport, tini, mozgás

aug. 13. 14:13  Privát üzenet  

A válasz
hát ha a lábadon nincs kialakulva izomzat akkor esetleg az lesz kidolgozottabb.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 15:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van rajta és pont azért akarok futni mert nagyon kidudorodik. És azt olvastam hogy a futás szépen formálja az izmokat.

# 2/2Időpont aug. 14. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőknek nehezebb eredményt elérni izom építésben?
Ezt az eredményt hogyan lehet elérni?
Kb olyan a fenekem, mint az első képen lévő nőé. Csak sima guggolásokkal, kitörésekkel alakíthatok rajta? Persze, tudom, hogy súlyzóval látványosabb eredményt lehet elérni, de...
Hogyan tudnék jobb eredményt elérni 800m futás felmérésénél?
Ha ezt végigcsinálom akkor látványos eredményt fogok elérni? (videó)
Melyik az a sport, amellyel huszoneves korban elkezdve is lehet akar orszagos szinten elerni eredmenyt?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!