Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobb eredményt...

Hogyan tudnék jobb eredményt elérni 800m futás felmérésénél?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagy és mindig béna időket futottam 800 m-en, mivel tudnám javítani az időmet? A masik kérdésem a kis labda hajítás, sosem tudtam 16m-nél többet dobni amit szégyellek és jobbat akarok dobni de nem tudom hogyan csináljam, en dobom az egyik legkisebbet
2016. dec. 15. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Futasra igazabol futassal tudsz keszulni, szoval szerintem probalj meg tudatosan, kemenyen 800 metereket futni, es egyre jobb es jobb leszel. Ha alapbol az allokepesseggel van gond (nem csak az hogy lassan futsz), jo lehet az ugrokotelezes is :)


Kislabdahajitasrol meg annyi, hogy kell bele ero, es technika (!!!) Helyes technikaval azert elvileg jokat lehet dobni.

(De en speciel soha de soha nem tudtam kislabdat dobni meg ilyesmi, hiaba van boven elen erom hozza. Fekvotamaszok siman mennek meg ilyesmik, de ez eddig meg nem jott ossze:D en felfogtam hogy ebben eleve elcseszett vagyok xd)

2016. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
írtam privátot
2017. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!