Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Mit lehet kezdeni azzal, ha eddig minden sportot gyűlöltem? Hogyan találjak olyat, ami tetszene és rendszeresen is csinálnám?

Figyelt kérdés
Mindig dagadt voltam és most is próbálkozom leadni a felesleget, de egyszerűen utálom a sportokat. Kipróbáltam már csomóféle mozgásformát pl. foci, kosárlabda, röplabda, floorball, aerobic, alakformáló torna, zumba, jóga, spinracing, csikung, taichi, futás, ugrókötél, úszás, karate, lovaglás, kondis edzés, táncok, de egyszerűen utáltam az összeset. Abszolút nem érdekel egyik sem, egyik sem élvezetes számomra, nem élvezem, nincsen bennem semmiféle versenyszellem vagy motiváció stb., konkrétan halálra unom az összeset. Vannak, amiket nem is bírok normálisan csinálni, mert 10-20 perc után azt érzem, hogy ott helyben megdöglök. Ha csak rajtam múlik, akkor meg sem mozdulok (pl. vettem már futócipőt, edzős cuccoka, biciklit, elliptikus trénert is, de mindet eladtam szinte teljesen újonnan, sosem használtam). Ha vettem valahová bérletet, akkor azt is csak kidobtam a kukába és nem jártam el. Az elején még elmentem egy-két alkalommal, de olyankor tiszta ideg voltam, egész nap mindenkivel bunkó voltam, mert semmi kedvem nem volt az egészhez és az órákon is mindig azt vártam, hogy mikor szabadulok már onnan. Nem élvezem magát a mozgást, a társaságot sem és eleve untat az egész, a hátam közepére sem kívánom.
2019. aug. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Maradj dagadt.
2019. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bzs03 ***** válasza:
25%

Hat akkor marad az elso altal keirt opcio...vagy

Helyette szenvedsz par honapig, raeroszakolod magad h igenis meg 5ismetlest megcsinalok, meg 10percet tekerek....es a tested es te magad is halas leszel a 3-4honappal ezelotti onmagadnak. Aztan a rutinodda valik. Lehet h meg akkor is tulsullyal fogsz kuzdeni de mar aterzed milyen jo edzeni es nem fogsz leallni. Aztan a vegen meg is szabadultal az utolso kilotol is. Tomegelhetsz,szalkasithatsz,megmutathatod a beachen a jo tested, buszken nezhetsz a tukorbe,teljesen atformaltad nemcsak a tested hanem a leked es a szemelyisegedet is. Szoval higgy nekem sztem megeri hajra

2019. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Jó hírem van, a fogyáshoz nem kell sport - a mozgás csak szebbé teszi az eredményt. Diétázz, és le fogsz fogyni. És amikor látod, hogy olyan lett a tested, mint a zacskóba töltött puding, akkor megjön a kedved a mozgáshoz is.
2019. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!