Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki rendszeresen fut, ajánlana...

Aki rendszeresen fut, ajánlana nekem nem olyan drága női futócipőket?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni, utcán vagyis aszfalton használnám. Néztem már neten, de ilyen 30-40 ezreseket dobott ki. Feleslegesnek tartom ennyit kiadni egy sima futócipőért. Akik úgymond értenek is hozzá azok tudnának nekem linkelni párat ami nekem megfelelő lenne?

2019. máj. 1. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne spórolj! Főleg ha aszfaltra lesz!

Másképp szétcseszed a lábad.

2019. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dechatlonosok között is vannak elég vállalható darabok, jó áron.
2019. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megéri a nagyobb befektetést, én már lassan 3 éve gyűröm heti négyszer a 30 ezres cipőmet. :)
2019. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nike pegasus szerintem megéri az árát :)
2019. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Futóboltok vagy a Decathlon kifutó darabjai között érdemes nézelődni. Egy tavalyi modellben pont olyan jól lehet futni, és aki nem járatos az adott márka legújabb évjáratában, ránézésre meg nem mondja, hogy tavalyi modell... Amúgy a futócipőn tényleg nem érdemes spórolni.
2019. máj. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Erről mit gondoltok?

[link]

2019. máj. 2. 11:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nem annyira sűrűn használnám meg ugye azt tudom ha aszfaltra akarom használni akkor olyan kell, amiben gél van, de nyugodtan linkelhettek is párat, csak jobban értetek hozzá.
2019. máj. 2. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Kalenji a Decathlon saját márkája. Alkalomszerű futáshoz jó. Rendszeres futásra valamelyik klasszikus sportmárka modelljeit választanám inkább.
2019. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha még aktuális a kérdés a sportfactory.hu-n találsz egy csomó 2-3 évvel ezelőtti modellt 10-15 ezrekért.

Pl nagyon jó NIKE cipőket is keress rá a lunar, react és zoom szavakra van sok akciós. Olyat nézz ami alapból 30 ezer körül van csak leértékelték.

2019. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt vásároltam: [link]
2019. máj. 9. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!