Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatékonyan...

Hogyan lehetne hatékonyan izmot leadni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idöben izmosodtam kicsit, de nem szeretem magam izmosan, így le szeretném adni. Van valami gyors módszer erre?
2019. szept. 8. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Koplalás vagy leszívatàs? Izommentes csont és bör akarok lenni, és arra építeni újra minimális izmot, de csak a megfelelö helyekre.
2019. szept. 8. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem gyúrsz akkor szépen lassan leapad.

A masik amikor "éh gyomorra" gyúrsz,akkor az izom sajatmagat kezdi felhasználni ahoz,hogy dolgozni tudjon.


De szerintem az izom növekedés helye nem befolyásolható.

2019. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Az a bajom konkrétan, hogy nehéz válltáskát hordok, és az egyik vállam izmos lett, a másik meg normál, és az izmos fáj is, meg hülyén néz ki. Régen súlyzóztam mellre és hátra is, mégse nött ott izom ahol most a táskától. A tervem az lenne, hogy teljesen lefogyok, aztán 1 hónap max. napi 600 kalóriás vitaminkúrát tartok, aztán gyúrok egy kicsit hátra és mellre. A cél vékony, de nagyon masszív test, domborodó izmok nélkül.
2019. szept. 11. 02:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni.

Az izom ad masszivitást a testnek. A nélkül csak a váz és a burkolta van. A váz szerkezeten nem tudsz változtatni semmilyen módon. A váltáskat kell lecserélni hátizsákra.

A válfájdalom egy önkéntelen reakcio amin nagyo nehez lenne változtatni. Meg amúgy sem arra van tervezve az ember,hogy egy oldalon cipeljen.

2019. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!