Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 10-15 kilót...

Hogy tudnék 10-15 kilót leadni magamról hatékonyan?

Figyelt kérdés
Sajnos kondiba nem tudok eljárni hogy ott sportoljak, mivel nincs rá pénzünk, de van rajtam felesleg amit a szteroidos gyógyszerkúrám alatt szedtem fel és szeretnék megszabadulni tőlük. A combom illetve a hasam lett problémádabb és az arcom is kicsit kikerekedett, de érdekes móson az emberek nem látják hogy a mostanin166 centimhez 75 kiló társul, szóval végeredményben arányosan oszlok el de a pocakom igencsak zavar. Valaki tudna segíteni hogy álljak neki? 15 éves vagyok, most fogok diákmunkára menni abból majd szeretnék kondibérletet venni magamnak, amde addigis szeretnék valamit csinálni.

2018. jún. 21. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj ha gondolod, remélem a neten nem hagy cserben.

Járj el futni, az jó zsír ègető, vagy bicikliút ès egyèl egèszsègesen, de még ilyen hamar ne diètázz, rá èr majd később, egyenlőre nem lenne haszna.

Ennyi nagyjából, amit ennyiből tudok mondani.

A sport az sosem árt, de azért nem kell túlzásba vinni, amennyi jól esik annyit csináld, bármelyiket, ami tetszik...

2018. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* bocsi a hibákèrt, siettem😐
2018. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számolj kalóriát. Én a szteroid kúra alatt fogytam le 15 kilót fél év alatt. Mikor közölte az orvos hogy ezt kell szednem. Bepánikoltam, tudván azt hogy mennyien meghíznak rajtam meg alapból volt felesleg már akkor is. Így elkezdtem 1200 kalóriát enni, gondoltam ha szintet tartok az is jó lesz, de legnagyobb örömömre sikerült 15 kilót fogynom. A pofám még mindig pocok hisz még decemberig szednem kell ezt a sz art. Tehát kezdj el kalóriát számolni egyél 1200-at. Sok hús, zöldség. Tésztát, péksütiket, cukros üdítőket felejtsd el. Amibe csak tudsz tegyél édesítőt. Ha nagyon kenyeres vagy akkor teljes kiörlésűt egyél. Idővel ráfogsz jönni miben mennyi kalória van és már azon kapod magad hogy teljesen átalakult az étkezési szokásod.
2018. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem kell kondibérlet. Inkább egy minőségi futócipő és mindennap nyomás futni. Szálkásít , feszesít, fogyaszt és növeli az állóképességet.És amíg belerázódsz vannak nagyon jó otthoni saját súlyos gyakorlatok amikhez szintén nem kell semmi pénz.

És gondolj arra 80% a táplálkozás és csak 20% a mozgás

igaza van az előttem szólónak a kalóriát sajnos muszáj számlálni. Ettől függetlenül szerintem nem kell olyan drasztikusan gondolkodni hogy most csak salátát eszek meg mindent amit szeretsz megvonsz magadtól mert az vezet a jojo effektushoz. Mindent ehetsz de mértékkel és jól kombinálva.

Amire szükséged van ha hatékony és tartós eredményt akarsz az az életmódváltás!!

részletekért vagy további kérdésekkel nyugodtan írj privát üzit!

2018. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem számolnék kalóriát, amíg nem tapasztalom, hogy muszáj s főleg nem 1200-at, az iszonyúan kevés, pláne mozgás mellett 75 kilósan, persze kinek mi a kevés, ismerek ennél kisebb súlyút, aki 2500 kcallal éhezne, bár fölötte meg nem fogyna jól, de 1200-zal műár bőven koplalna. A legtöbb embernek kevés 1200 kcal fogyáskor, inkább mozogni érdemes, mint alig enni.


Ha erősíteni akarsz, ahhoz nem feltétlenül kell konditerem (persze jó lehet később, de ha nincs rá pénz, nem akkora gond), saját testsúlyos edzések is vannak, de én pl. tárcsát és súlyokat vettem, az sem olyan drága, főleg a kezdeti bébisúlyaimmal, neked lehet, hogy több kell.

2018. jún. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne irogassuk neki hogy hány kalóriát egyen én a kaloriabazis.hu oldalt használom évek óta. Nem tökéletes de kb ad valami támpontot ott be tudod állítani hogy mennyi idő alatt mennyit szeretnél fogyni kiszámolja neked magasság és kor alapján illetve az életmódod függvényében. Ha aznap sportolsz azt is be tudod írni és hozzászámolja hogy aznap annyival többet égettél el és aszerint átalakítja az arra a napra vonatkozó kalória szükségéletet. Nyilván egy maratoni futónak nem annyira és olyan minőségűre van szüksége mint valakinek aki egy iskolában ül egész nap ! Igenis fontos a kaja de ne koplalj
2018. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!