Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 10kilót...

Hogyan tudnék leadni 10kilót hatékonyan és viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete elkezdtem fogyokúrázni.Rendszeresen minden este elmentem futni,hasaztam és hetente lejártam edzeni termekbe,közben napi 3x étkeztem egészségesen csak húst és zöldséget. Mégis 2 hét után rá álltam a mérlegre és döbbenten láttam, hogy több vagyok mint voltam!!Mitől lehet ez? Mondjatok légyszi bevállt módszereket
2016. okt. 25. 21:52
 1/2 anonim válasza:
A folyadékbevitelről nem írsz. Valószínűleg izomcsoportokat fejlesztettél,és a rendszeresség is besegít a dologba. A hús is táplálja az izmokat. Én mit csinálnék? Rengeteg vizet innék inkább a mozgás mellett, és még kevesebbet ennék. Miután leraktam a cigit, felszedtem 10 kilót. Mivel a szervezetem már lassabban éget, és zsírra dolgozik koromnál fogva, mozogni pedig nincs időm (se kedvem), fogyasztó kapszulát vettem a gyógyszertárban (slim lady). Másfél hónap alatt 5 kilót adtam le, de csak lassan indult be. Előtte már egy hónapja el kezdtem szedni, igaz, csak 1-1 szemet naponta. Egyszerűen nincs vagy alig van éhségérzetem. És sok-sok víz!!!!!
2016. okt. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem elég ha nem eszel olyat, ami szerinted hízlel... nincs olyan kaja ami hízlal.

Az hízlal, ha több kcal-t viszel be, mint amit felhasználsz.

Fogyni meg így kell:

[link]

2016. okt. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!