Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel lehet szedni 6 kiló izmot...

Fel lehet szedni 6 kiló izmot 10 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

És edzés utánra érdemes lenne turmixot innod, vagy fehérje+dextróz(szőlőcukor)+maltodextrint vagy egy tömegnövelőt.


Fehérje:

1. Optimum Nutrition 100% Whey Protein [link] (olcsóbban: [link]

2. BSN Syntha-6 [link] (estére ajánlom, mivel lassabban felszívódó fehérjéket tartalmaz)



Tömegnövelő:

1. BSN - True Mass [link]

2. Gaspari - Real Mass [link]

2010. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A fehérjéknél az 1.nél a linket rosszul adtam meg, helyette: [link]


Ezek csak koncentrált tápanyagok, semmi olyat nem tartalmaznak amitől bajod lehetne. És ha egy kreatin-kúrát is beiktatnál, akkor még gyorsabban jönne fel a súly, de anélkül is meglehet a 6kg 10 hónap alatt.

2010. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Főként mivel most kezdesz edzeni simán lehetséges a 6 kiló. Kondiba járj le, szedj fehérjét, és szerintem, ha tényleg komolyan csinálod, akk megoldható.
2010. júl. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

10 hónap alatt 6kiló?

Ha rendesen edzel és eszel akkor sima.Fehérje vitamin meg kreatin.Fél év alatt még több is feljöhet feltéve ha most kezdted.Kezdésnél nő az ember mint a gomba.Nekem anno az első másfél hónapban feljött 6kiló

2010. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Am RTF-en 60kilóval kell még mindig fekvenyomni?Mert fél év alatt az is lazán megvan.
2010. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 clint ***** válasza:

NEm muszáj 3 gramm fehérjét enned testsúlyonként, ez túlzás.

Kb 2gramm elég, vagy egy kicsivel annál is kevesebb, a lényeg az marad, hogy mindig legyen amino a véredben. Majd szálkásitásnál mehet a 3 gramm.

2010. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
intenzív edzés mellé 3 gramm az ajánlott ezzel elkerülendő a katabolikus állapot
2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Ha nem is maximálisan a testsúlyra és izomtömegre mész, hanem hogy megcsináld a gyakorlatokat, akkor simán lehet. Én idén voltam de magán az erőnlétin nem mérlegelnek, csak egészségügyin. Én speciel 1 hónapot edzettem rá keményen, heti 6 edzéssel otthon, mellé fehérjedús diéta és Twinlab 100% whey protein kieg., igaz kb olyan 1 kg izmot szedtem csak fel (177cm 77kg) viszont ment az 1 perc alatti 55 felülés, fekvenyomásból 18 (60kg), helyből távolugrás 248cm és a futás 8:55 alatt. Ha most elkezdesz edzeni keményen, elhivatottan, akkor simán meg fogod tudni csinálni. Sok szerencsét és kitartást!
2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 clint ***** válasza:

ááá

Nézd meg a profi testépítőket. JAy cutler tömegelésnél 1 vagy 1,5 gramm fehérjét fogyaszt.

Tömegelésnél nagyon rosszul kell csinálni, hogy katabólikus állapot legyen:) 2gramm ideálisabb, mert a diétában fel kell menni 3grammra, nem jó ha megvonod a szénhidrátot de ugyanannyi fehérjét fogyasztasz.

2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Nézd meg a profi testépítőket. JAy cutler tömegelésnél 1

vagy 1,5 gramm fehérjét fogyaszt."



Még ekkora hülyeséget.... A profi testépítők általában 3-5g/tskg fehérjét fogyasztanak a szteroidok miatt... Ha meg nem cuccolnak akkor is megvan a 3g/tskg.

2010. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!