Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fel lehet szedni 6 kiló izmot...

Fel lehet szedni 6 kiló izmot 10 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:09
1 2 3
 21/28 clint ***** válasza:

utánajártál és úgy okoskodsz???

Biztos arnold is betartotta a szteroidok miatt, minden felvételen hamburgert, szalonnát zabált és sört ivott.

2010. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

1,5g fehérje kb egy átlagos embernek elég.De egy testépítőnek pláne szteroid mellet nagyon kevés.Főleg a megnövekedett protein szintézis miatt.

És azt is vedd figyelembe hogy nem ugyan annyi fehérje szükséglete van 1 130kilós meg egy 70kilós embernek

2010. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 clint ***** válasza:

MArkus rühl 1-1,5 gramm fehérje

[link]

jay cutler 120-030 kg-os testsúlyhoz 170-220 gramm fehérjét eszik

[link]

a többit nem olvastam, mert ők a kedvenceim, és én sem vagyok kicsi és kb 2grammot fogyasztok tsk-ként.

2010. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Rengeteg fehérjeport eszek. Ez a legegyszerűbb módja annak, hogy megfelelő mennyiségű fehérjével lásd el magad"


Következő sor.Mintha kicsit ellentmondásos lenne.És akármi van oda írva mindenki tisztában van vele hogy szteroid mellé jóval több kell.És azzal is mindenki tisztában van hogy az összes profi szteroidozik.

Szerintem ennyi

2010. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Jay 400-450 gramm fehérjét fogyaszt, teljes egészében pulykából, amely egész héten a proteinforrást adja



???

2010. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 clint ***** válasza:

hahóó

olvasd figyelmesebben... Ez a 400-450 gramm a verseny előtti hét.

Én a szezonon kívüli, egyszóval a tömegelő időszakára gondoltam.


A fehérjepor meg igaz. Pl sokaktól hallottam, hogy az edzés utáni katabolizmus, csak a tejsavó hidrolizolátum képes visszatölteni. Ezt pl csak turmix formájában tudnánk bevinni.

2010. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 clint ***** válasza:

egyébként meg teljesen mindegy. sok ellentmondás van alapból a testépitésben.

Van egy nagyon jó barátom, aki pénzhiányban kb 10 éve csak protein power turmixot fogyszt, aminek a nagyrésze szója.

Nos 52-53 cm a bicepsze, a mellbőségét nem tudom, de egy kiadós diétával mehetne versenyre is.

soha nem használt tejsavót, és táplálkozást se tartotta be.

Én meg betartom, néha én is letojom és pár hónapig pocsékul kajálok, de azért tartom a formám, és nem sokat esek össze még több hónap alatt is...

ÉS nekem is 50 körüli a karom, 140 feletti a mellem, széles a vállam, nagy a combom, csak egy kis hasam van most, ami talán zavaró tényező, de rajta vagyok.

Sztem egy kezdő gyúrosnak, vagy egy hobbigyúrosnak nem kell ilyen szigoruan venni a fehérjebevitelt, igyis ugyis fejlődik.

2010. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akkor a srácnak jó a genetikája.Kezdőként tényleg nem olyan lényeges.Szerintem akkor senki nem tartotta sem a kaját sem a fehérjebevitelt pihenőket.Gondolom túledzésen is majdnem mindenki átesett már.De akkor is keveslem az 1-1,5 grammot.Lehet igaz de nekem akkor is hihetetlen
2010. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!