Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli futás, munka előtt?

Reggeli futás, munka előtt?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: reggel szeretnék futni, akkor lenne időm, a munkahelyemhez közel van egy jó terep. A baj csak az, hogy a munkahelyemre meg tipp-topp kell megjelenni.

Ti hogy egyeztetitek ezt össze, csajok?

U.I.: munkahelyemen nincs zuhany, öltöző stb.

(Délután jártam eddig, de az most nem jó).

Előre is köszi! :)



2019. szept. 30. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csaj, de amúgy én azt csinálom, hogy felkelek, futok, zuhanyzok, reggelizek, majd utána megyek munkába. Igaz, nekem a lakhelyemhez közel is van jó terep.
2019. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Futás után hazamész fürdeni. Másképp nem nagyon.
2019. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek egy órával előbb. 30 perc futás, 30 perc séta és csak utána indul a reggeli készülődés.
2019. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

05:30-kor kelek.

06:00-tól 06:30-ig futok futópályán (ami a város másik felében van egy hegyen, de biciklivel közlekedem, így oda 15, visszafele 10 perc)


otthon 40 perc alatt letusolok, felöltözöm és reggelizek. (ekkor kábé 7:20 perc van, így még bőven van időm beérni 8-ra munkába)

2019. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Futás előtt szoktam zuhanyozni, akkor nem lehet kellemetlen illatúra izzadni. Legalábbis nekem működik ez a rendszer. Vigyél nedves frissítőkendőt, utána smink, és kész vagy.
2019. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

milyen munkahelyetek van nektek, hogy 8-ra mentek?

én 5 előtt kelek, kávé, kis reggeli és negyed 6 után már indulok is a melóba..

egy szavam nem lenne ha én is 8 órára járhatnék hogy hogyan oldanám meg a futást:D

2019. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na sziasztok! Köszi a sok választ, mindenkinek ment a zöld. 4-es Neked külön köszönöm, nekem is bicóval kell menni a futóhelyre :D köszi, mindenkinek még egyszer! :)
2019. okt. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!