Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A spartan race-nek mi értelme?...

A spartan race-nek mi értelme? Befizetsz, összekened magad és kapsz egy érmet? Valódi verseny nincs?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 19:07
 1/9 anonim válasza:
61%

Semmi.

Mehecc tovább.

2019. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2019. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség
2019. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy közös élmény és némi fizikai kihívás a barátaiddal (már ha vannak).
2019. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%

Különbség: a különbség a edzőtermi futópados futás és a terepfutás között (leejtő, emelkedő, göröngy...), különbség a súlyemelés és mondjuk a lakatosság között (a test ízületeinek csavarodó mozgása a súly tartása, emelése közben)!

Nem korlátozott mozgásstruktúra!


A verseny pedig saját magaddal történik!

2019. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Továbbra is hülyeség
2019. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
Voltam, nekem csalódás volt. Lényegében igen, tényleg ennyi, persze sokat röhögtünk, milyen retkesek vagyunk, hogy másztunk minden sáron keresztül, de arányaiban elég sok - elnézést mindenkitől aki nem az, rájuk értelemszerűen nem vonatkozik - az agresszív, energiáit máshol és más formában levezetni nem tudó tapló. A koncepció nem rossz, de edzésnek kevés, versenynek nem verseny, önmagunkkal más sportokban is (igazából mindig, mindenhol önmagunkkal versenyzünk) tudunk versenyezni. Nekem úgy tűnik, ez mostanság ilyen menőzés, hogy "mi is voltunk, sportosak vagyunk, igen, mi teszünk az egészségünkért" - ennek ezer más módja van, és még tiszta is maradsz. A mi baráti körünk részéről egyértelmű volt a nem, mi maradunk a tiszta, erdei és tóparti futásoknál, a téli sielésnél, edzőterem, a közös labdajátékok, kosár, kézi, röplabda.
2019. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kijavítanám.


Befizetsz, összeneked magad, miközben átmész egy menő akadálypályán, végül egy érmet és pólót kapsz a végén.


"Valódi verseny nincs?"


Van. Végig mehetsz rajta a legjobb idővel.


... de ez szerintem nem a végeredményről szól, hanem az akadálypályáról.


Meg elég egyedi. Ilyen megmérettetésen nagyon a Spartan Race vagy ehez hasonló verseny keretein kívül nem nagyon tudsz.


Ez nem egy áltagos futóverseny, amire lehetne mondani, hogy "Mi értelme? Csak választanak neked egy irányt aztán futsz, míg a végére nem érsz. Azt otthon is tudnám csinálni"


Na ez nem olyan. Pl.: A sprintben 5 kmren szétosztott 20 akadályon kell átverekedned magad, amig elég egyediek. Ilyenekkel nem találkozól nagyon a konditeremben vagy egy streetworkoutos helyen, főleg nem összerakva ezeket.


Meg van egy megnyugtató jó érzete annak hogy kicsit sem érdekel min mész át, mennyire leszel piszkos csak hajtasz előre.


Egy nagyon egyedi élmény.

2019. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Továbbra is hülyeség
2022. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!