Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor fog meglátszani az...

Mikor fog meglátszani az edzés eredménye?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja elkezdtem itthon súlyzós edzést végezni, az étrendre, mennyiségre figyelek, heti 3x edzek felosztva.

Apróbb változásokat már észrevettem, meg ugye a gyakorlatok egyre jobban mennek, egyre nagyobb súlyokkal, viszont érdekelne, hogy mikor lesz látható körülbelül változás. Tudom, hogy nem pár hét alatt, csak kíváncsi vagyok.



2019. okt. 11. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Fél évet minimum adj magadnak.

Heti 3 edzes a minimum, inkább 4, persze attól is fugg, hogy mindenre edzel e rendesen, kulon (illetve 2 izomcsoportra egy nap + has esetleg vagy láb egyik izomcsoportja +ban).


Én ha fél évig nem edzek, 2 honap mire belelendulok, es kb 3 honap mire latom hogy visszatertem (segit az izommemoria, mely letezese vitatott, de majd idovel megerted), es meg minimum 2 honap mire lathatoan valtozik barmi.


Az elejen mindig konyebb, jobban latszik, aztan jon egy stagnalosabb idoszak, ne add majd fel! :)

2019. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!