Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítést szeretnék űzni....

Testépítést szeretnék űzni. Csak nem döntöttem el hogy milyen testalkatot szeretnék. Ti nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Helló!!

Szóval lényegében egy komplex leírást szeretnék. Most szeretnék elkezdeni testépítéssel foglalkozni. De nem tudom hogy milyen testalkat lenne a legideálisabb hozzám. Vannak elképzeléseim, hogy miket szeretnék elérni vele. Lényegében, azt szeretném, hogyha tudtok segíteni, hogy egy összegzést írjatok. Kezdve, a vékony embertől (előny, hátrány stb, miért és kinek jó ez a testsúly) erős, kigyúrt, testépítő nagyságú izom, brutális testépítő, így tovább. És mindegyikhez pár képet, ha betudnátok szúrni, és pár mondatot írni. Illetve, hogy ebben a kategóriában van több fajta, akinek kockás a hasa, vagy nem, valami iylesmi. Tehát egy pontos leírás kéne, milyen kategóriák vannak az izomnagyságok között, és azon belül is, akinek inkább kockás a hasa, vagy nehezebben látható meg rajta az izom, jól látható. Tehát, midnen iylen amit csak tudtok. Nagyon nagy segítség lenne. És csak az írjon ide aki segít, mert ezt komolyan venném, ha lehet. És, jó lenne, ha rengeteg kép lenne benne, hogy eltudjam dönteni, hogy melyik lenne a legjobb, mi hogy nézne ki.

És, egy oldalt is, ahol az ahhoz való edzésprogram, ami pont arra a kategóriára van kitalálva. És a legvégére, egy oylan képet vagy videót betudnátok rakni, amin egy ember izmának növekedése van, és az idő , hogy mióta kezdte el. Tudom, kicsit sok mindent kérek, de remélem tud valaki segíteni.


2010. júl. 16. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

már az írásodból és a felfogásodból kivettem, h nem vagy vmi idős. előre szólok, h testépítést csak 14 év fölött érdemes elkezdeni, mert visszafoghatja a növekedésed.


látom nagyon nem vagy benne a témában, nem úgy megy, h kinézel magadnak egy testalkatot, és ak olyanra gyúrod ki magad. nem, nem, elkezdel gyúrni minden izomcsoportodra, úgy, h arányosak legyenek az izmaid (pl elég hülyén néz ki egy srác 1 m széles vállal és piszkafa lábakkal).


mire lesz egy tetszetős alakod, akkkorra már el tudod dönteni, h mit fejlesszél még, vagy csak erősítő edzést folytass-e.


emellett minden amit kérsz ott van az interneten, youtube-on is van rengeteg videó, ott szépen eligazodhatsz.


amit én csak segítségként nyújtok az ez az oldal: [link]

itt minden fontosabb dolgot megtalálsz, amit alapvetően tudni kell, a bal menüben (BB.TV) vannak videók, kisfilmek, amik tovább növelhetik a tudásodat.

2010. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Abonyi válasza:

MIndenre gyúrj én is azt csinálom..Guggolj ,fekvőzz ,felülés,,.ezek alapok.

Szóval csináld súlyzóval:Alkarra ,tricepsz,,bicepsz,hát,,mellkas,mell,,vállra.

Szerintem

HA edzséstervet akarsz nézz szét a neten

2010. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nos, már elég sokat nézegettem a neten. De egy összegzést akarok. Tudom, hogy ez nem így megy, hogy kinézek egy alkatot és oylan leszek. De, a lényeg az, hogy nem tudom, hogy milyen nagy izmoakt szeretnék, és, hogy miért jó. Meg kerestem képeket, de nem találtam túl sok jót. Igazából, csak annyi kéne, hogy egyre izmosabb képeket beraktok. És leírjátok, hogy ez miért jó. Tudom, hogy ez nem így megy, de légyszi segítsetek ebben. Csak légyszi próbáljatok beszúrni, pár képet Adonisz test, kezdő testépítő, haladó, stb. Igazából az izmok nagyságára lennék kíváncsi, hogy eltudjam dönteni, milyen alakot szeretnék. Tudom, hogy nem fogok teljesen ráhasonlítani, mert mindenkinek máshogy van ez. De, kérlek segítsetek. Vagy, ha tudtok oylan leírást, ami tele van képpel, és egyre izmosabbak a képeken az emberek. ÉS, hogy ezeket ilyen csoportokba sorolják. És leírják a tudnivalókat róla. Légy szíves segítetek. Próbáltam keresni, de nem igazán találtam. " hete keresgélek, ilyen összegzést, de nem találtam. Csak pár képet szúrjatok be, amiken egyre nagyobb izomzatú emberek vannak, akár férfimodellek is lehetnek, sőt igazából oylan kép kéne, amelyiken látszik nagyrészt minden izomzata, és az egész teste benne legyen. Legalább próbáljatok meg, képeket, vagy iylen már elkészült sztorikat belinkelni, kérlek.
2010. júl. 16. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen a h.ülye képekkel akarsz hülyéskedni , akkor el is felejtheted ezt a sportot , ez nem így megy . Majd 2-3 év edzés után örülj azoknak az eredményeknek , amiket elértél , aztán majd kialakul , ez a képes dolog h.ülyeség .
2010. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség. De, ez nekem nagyon fontos. Mert magam nem tudom felizmosítani, és azt megnézni, hogy hogy nézek ki így. Nekem ezek a képek nagy segítség lenne, hogy eltudjam dönteni.
2010. júl. 16. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:

vegyél gyúrós magazinokat, abban vannak előtte-utána képek. Bár szimplán, táplálékkiegészítők nélkül nem igazán tudod ugyanazt elérni, mert általában ezek az "előtte-utána" képek valami termékhez kapcsolódnak reklám céljából.

Én nem tudom, de néha elég hihetetlen hogy 1 hónap alatt olyan változás történik, én valahogy nem hiszek benne. Láttam már embereket akik egy év alatt annyit fejlődtek, hogy hihetetlen izmokat növesztettek, de abban sok pénz van.

Szerintem legtöbbet egy személyi edző tud segíteni. Lemész egy terembe, és ott találsz személyi edzőket, azok mindent elmondanak, amiket csak tudni szeretnél. Hidd el, többre mész mint itt. Versenyekről is biztos tudnak mutatni képeket stb.

Egy próbát megér szerintem.


Hajrá!

2010. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyen hülye, az ne nagyon informálódjon a netről. keress egy edzőt.
2010. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, azért jó lett volna, ha tudtok segíteni. Azért, ha találtok valamit, vagy tudtok, akkor majd küldjétek el ide. Jó lenne.
2010. júl. 16. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
figyu, olyan orbitális fas_zságot kérdeztél, amire nem létezik válasz. Érted?
2010. júl. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és mért nem lehet segíteni? Csak pár képet kértem, amiken egyre nagyobbak az izmok. És pár kommentet mellé. Ezt mért nwm lehet teljesíteni? Ezalatt az idő alatt már réh berakhattál volna pár képet. Érted? Csak pár képet kértem, amelyeken különbözö nagyságú izmok vannak. Ezt mért nem lehet teljesíteni?
2010. júl. 17. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!