Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen bokszolni kezdeni?

16 évesen bokszolni kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves fiú vagyok.

Sosem sportoltam semmit komolyan,nem voltam soha valami sport ember,de a testfelépítésemre azért sokan mondták,hogy gyúrok-e meg ilyenek.

Mostanában voltam edzeni párszor,nyár előtt,de azt se olyan komolyan csak néha néha,úgy meg nem lehet.

A box nagyon tetszik,csak sosem mertem így bele vágni a boxba,mert "mi lesz majd,ha..".

Magamról annyit tudok írni,hogy 172 cm vagyok 68-71 kg között ingázik a testsúlyom.Az állóképességem nem annyira nagy,mivel sokat nem sportoltam,de volt amikor 15 kilométereket le gyalogoltam csoportokkal és mindig az elsők között voltam,sokan maradtak le tőlem.

A reflexem nagyon jó,nagyon gyorsan futok rövidtávon,fürge is vagyok,ami szerintem a boxban nagy előny az állóképesség mellett.

Sosem mertem belevágni semmi sportba se.

Mit gondoltok,bele merjek vágni?csak másoktól félek,hogy mit gondolnak ott az elején,ha nem fog nagyon menni.



2019. okt. 20. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idősen kezdtem. Az első pár hónap halál volt,de mostmár így már pár évvel később 10/9 embernél jobb a kondim,szóval megéri belevágni.
2019. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

172cm az egész jó magasság, semmit nem fognak szólni, mindenki kezdi valamikor, én pl 21 évesen :)

Addig nyomd amig van időd később sajna nem biztos tudsz járni mint pl én (több műszak miatt) :/

2019. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,valahol el kell kezdeni,majd a későbbiekben lehet kevesebb idő lesz rá,de addig és annyit csinálom ameddig csak lehet :)
2019. okt. 23. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes.
2020. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!