Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hasizom gyakorlatokat...

Milyen hasizom gyakorlatokat ajánlotok? (bőv)

Figyelt kérdés

szeretnék vmi jó kis gyakorlatot a hasamra,h laposabb legyen, de eddig mindig csak a felső részre tudtam szép formákat kihozni. Alsóhasra mit ajánlotok?

15L


2010. júl. 18. 13:33
 1/10 clint ***** válasza:

diétát.

ha nem lapos, akkor zsírréteg takarja, akármennyire edzed lehet izmosabb lesz, de látszani nem fog amíg a zsír takarja. Szóval diéta.

2010. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

uhh,hát erre még nem gondoltam :/

és ha diéta, akkor milyen diéta, mármint milyen ételeket egyek vagy ne egyek?

2010. júl. 18. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Zsíros kenyereket meg zsírba sült kacsát lehetőleg ne:)

De minden húst ehetsz ami nem zsíros.Illetv e sok gyümölcs:) Az fincsi is:D

2010. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Zöldségek, sovány husik főleg, gyümölcs (bár azzal azért vigyázni kell). Édesség, cukros üdítők kilőve, és lehetőleg más szénhidrátot is keveset egyél, azt is reggel (kenyér, zsemle, rizs, krumpli stb.).
2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 clint ***** válasza:

pont a sok gyümölcsöt hagyd ki.

Zöldséget, összetett szénhidrátot, csirke vagy halhúst.

Lányoknak külön ajánlom a szójafehérjét, turmixban. Jó édességpotló, támadja a zsírt, megelőzi a rák kialakulását, gyorsitja az anyagcserét, a cellulitizt is öli, tartja az izomzatot fogyó közben.

2010. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utolsónak: a szójafehérje tényleg ennyire jó? Mert akkor én is rákattanok.:)
2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 clint ***** válasza:

igen. De ne ezeket a dmben található dolgokat vegyétek.

Táplálékkiegészítő boltokban vegyétek.

De neten a shop builderen is lehet rendelni.

A scitec nutrition Soy Proja, és a Power track Power soy terméke sztem a legjobb pláne, hogy nagyon olcsó.

2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szakértők azt állítják, hogy nincs olyan módszer, amivel pontosan egy helyről tüntetheted el a zsírpárnát. Fontos, hogy rendszeresen sportolj, járj fitnesz terembe. A test formálása olyan, mint egy mérleg. Egyik serpenyőben van amit megeszel, a másikban, amit felhasználsz. ha ez egyensúlyban van, akkor megőrzöd a formád. Ehhez még hozzájön az okos táplálkozás. Ha fogyni akarsz, sok zöldséget javaslok, de azért ne legyen egyoldalú a dolog. Ha picit csökkented a szénhidrát-fogyasztást, fogyni is fogsz. Olvass bele a www.fitway.hu tanácsaiba.
2010. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

[link]

Ez legyen a bibliád

2010. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

még szerencse,h a zsíros kenyeret nem szeretem :)

a szójafehérje nagyon jól hangzik... még nem próbáldtam ilyen,de nyitott vagyok :)

2010. júl. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!