Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizom erősítéssel kapcsolat...

Mellizom erősítéssel kapcsolatban milyen tanácsok vannak egy még fejlődő testű lánynak?

Figyelt kérdés

még növésben vagyok és nem szereném ha nagyobb koromban lógnának a melleim(még most olyan kicsik hogy nem tudnak lógni)és hogyha most növés közben kezdeném el a mellizom erősítést akkor kissebb lenne később a mellem mintha nem erősítettem volna és mikor kell elkezdeni a mellizom erősítést?nem szeretnék olyan melleket mint a sportolóknak hogy nekik szinte nincs is csak izom van ottt

lehet hogy egy kicsit zavarosan írtam le de remélem érthető és tud valaki segíteni

köszönöm előre is


2008. nov. 17. 20:33
 1/1 yuda ***** válasza:

félreértés ne essék,de a lógó mellben nincs izom-a gravitáció miatt úgyis lógnia kell-más lehetőség nincs.


bármit tornázhatsz,sportolhatsz-akár egyedül,de jobb baráti társaságban-mert ösztönzőleg hat rád-legegyszerűbb a fekvőtámasz,akár a könnyített formája,hogy térded a földön marad végig...vagy aerobik-lányok szeretik a táncos mozgásokat általában:az is jól megmozgatja az összes izmot.szerintem egyébként ne egy izomcsoportot célozz meg,hanem mindet.

2008. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!