Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100kg vagy afelletti lányok?!

100kg vagy afelletti lányok?!

Figyelt kérdés
Akik fogyni akarnak és edzeni. Hova szoktatok járni? Van esetleg direkt túlsúlyosaknak edzőterem vagy ilyesmi? Nagyon szeretnék fogyni de nem merek csak úgy lemenni edzőterembe. Ha valaki esetleg Pesten szintén így van vele de más ducival edzene én szívesen csatlakoznek. Illetve meghallgatok bármilyen tapasztalatot diétával kapcsolatban is

2019. nov. 28. 14:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Utolsó, mindez hány centihez? Mert nem mindegy.
2019. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh, bocsánat, az lemaradt😅

165 cm vagyok.😇

2019. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 És mit edzel és mennyit? Erőszinted, izmod is fejlődött?
2019. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizem heti 2*, heti 3 tesi, hétvégén majdnem mindig befigyel egy túra. Mindennap végzek pár gyakorlatot lábra, és csinálok kb 10-30 fekvőt (mikor mennyit).

Ilyen rendes "majd beleszakadok, teljes testes erősítést" heti 2* végzek, ha nagyon unatkozom/épp rossz kedvem van.

Ami az izomzatot illeti: a karjaimon kevesebb a háj, formásabb lett. A vállaim szélesebbek, egyenesebbek picit (bár az lehet a kicsit több önbizalomtól, hogy nem járok olyan görnyedten már😅) A fenekem kicsit kevésbé narancsbőrös, mint volt. A lábaim még mindig rosszul néznek ki, de kicsit kevésbé vastagok. A hasam kisebb, de még elég hájas, nem éppen szép látvány.

Képességek: igen, határozottan fittebbnek érzem magam tavaszhoz képest, számít az a 7 kg, bár az is közre játszhat, hogy tél van, így alapból kevesebbet izzadok, így jobbnak érzem magam😅

Remélem kielégítettem a kíváncsiságotokat 😇

Ui.:bocs, hogy offos volt az 1. válaszom, tudom, hogy nem én vagyok a kérdés célcsoportja, mégis úgy gondoltam/gondolom, hogy hasznos lehet a tapasztalatom, hisz én is túlsúlyos vagyok, és fogyni szeretnék, akárcsak a kérdező, a különbség csak a leadandó kilóink számában van.😅

2019. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!