Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem szeretek...

Mit tegyek ha nem szeretek eljárni az edzésre mert kvázi "félek" az emberektől?

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy új helyre sportolni, de egyszerűen kéthetente ha egyszer elmegyek mert nem tudok interakciót(xd) folytatni az emberekkel mert nagyon visszahúzódó vagyok és nem túl jók a kommunikációs képességeim. Maga a sport nagyon tetszik de emiatt kész szenvedés elmenni az edzésekre. Hogy lehetne ezt jobbá tenni? Nem akarom abbahagyni a sportot. Hogy lehetne ezen javítani?

2019. dec. 2. 18:04
 1/1 MadSeal ***** válasza:
Próbálj neten nyitni hasonló helyzetben lévő emberek felé. Aztán szépen sorban ilyen emberekkel meg is ismerkedni, majd folyamatosan ,,normális,, emberekkel is. Én is elég visszahúzódó voltam, de belekerültem egy, mondhatni asszociális közösségbe, és elkezdtünk fokozatosan kijárni, beszélgetni, bulizni. Ma már bárkit leszólítok az utcán, ha meg akarok tudni valamit (merre van ez, az stb.). Minden csak szokás kérdése, de ha nem fogsz erre törekedni, mindig a komfortzónádban maradsz, akkor nem fogsz tudni egyről a kettőre jutni
2019. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!