Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek sportolni,...

Nagyon szeretek sportolni, hogyan iktassam be a mindennapjaimba?

Figyelt kérdés
Nagyon gaz vagyok, mert mar nem egyszer elkezdtem edzoterembe jarni, es rendszeresen abba is hagytam nehany honap utan. Altalaban aze-rt, mert nem maradt ra -idom, heti 6 nap munka mellett (8-10-12 ora), altalaban becsuszott olyan program, ami nagyon fontos volt a jovom szempontjabol, vagy masnak segitettem, pl tanfolyamot fejeztem, levizsgaztam autora, keszultem a testverem eskuvojere (mentem vele mindenhova, ruhaproba, szervezes stb). Igy altalaban a mozgas volt az, amit ki tudtam iktatni annak erdekeben, hogy a tobbi dolgot meg tudjam csinalni. Most megprobalok celokat kituzni, mashogy szervezni a napjaim, ha kell korabban kelek a cel erdekeben, de szeretnek rendszeresen sportolni nem feltetlenul csak edzoterembe jarni. Szeretem a szabadteri mozgast, vizi sportokat, futast, gyaloglast, es amikor nem tutam sokat mozogni akkor mindig alacsony volt az energiaszintem is, mig vegul volt olyan is, hogy olyan rossz volt a kozerzetem, hogy allandoan ideges, veszekedos lettem abbol kifolyolag, hogy egy fuzetet arrebbtenni az asztalon nehezemre esett, annyira nem volt kedvem, erom semmihez.
2018. aug. 27. 12:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!