Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben zsibbad a vállam,...

Futás közben zsibbad a vállam, mi lehet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Pár éve rendszeresen futottam, de abbamaradt, mást sportoltam. Pár hete megint elkezdtem futni. 2-3 kilométer után borzasztó módon elkezd zsibbadni mindig a jobb vállam, karom és néha kiterjed a mellkasomra is. Annyira zsibbad és fáj, hogy sokszor meg kell állnom és pihenni 1-2 percet. Elég zavaró és kicsit ijesztő is, ezelőtt nem volt ilyen. Mi lehet a baj? Van megoldás?

2019. dec. 8. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos?

Kivizsgálás nélkül csak találgatni lehetne, annak meg semmi értelme.

Szív probléma esetén valószínűleg a bal oldalad jelezne, de ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni.

2019. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad ferden egy ovtaska? Az nekem is lezsibbasztja a hatam sokszor. V vmi szoros cucc? Sportmelltarto ,pulzusmero,telotok a karodon?
2019. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Becsípődhettél valahol.
2019. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonlót érzek, ha az övtàska keresztben sokáig rajtam van és abban futok.

Szabadon van a tested edzés közben?

2019. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!